Zamknij

Rolnik szuka żony: Wesele Krzysztofa i Bogusi. Marta Manowska pokazała zdjęcia [FOTO]

29.11.2021 10:41

Krzysztof i Bogusia z "Rolnik szuka żony 8" wzięli ślub. Na uroczystości pojawiła się prowadząca programu, Marta Manowska. Na jej profilu pojawiły się nowe zdjęcia z wesela Krzysztofa i Bogusi. Zobaczcie, jak w tym dniu wyglądali nowożeńcy. 

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony 8"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

W programie "Rolnik szuka żony 8" powstały aż trzy pary. Kamil zdecydował się na Joannę i jak powiedział w ostatnim odcinku, zamierza się jej wkrótce oświadczyć. Elżbieta zgodnie z przewidywaniami wybrała Marka, z którym są na etapie ustalania szczegółów odnośnie przeprowadzki mężczyzny na wieś. Z kolei Krzysztof zaręczył się już z Bogusią.

Jak wiadomo, odcinki programu emitowane są z kilkumiesięcznym opóźnieniem, co oznacza, że w życiu uczestników i ich kandydatów zdążyło się już trochę pozmieniać. Szczegóły poznamy w finale "Rolnik szuka żony 8" w niedzielę 5 grudnia 2021 r. Tymczasem nie jest już tajemnicą, że Krzysztof i Bogusia wzięli ślub. W weekend Marta Manowska przekazała fanom radosną nowinę odnośnie swoich byłych podopiecznych i opublikowała zdjęcia z wesela, na którym miała przyjemność się bawić. 

Rolnik szuka żony 8: Krzysztof i Bogusia wzięli ślub. Marta Manowska pokazała zdjęcia

Krzysztof i Bogusia pobrali się w sobotę 27 listopada. Na profilu "Rolnika" produkcja złożyła parze gratulacje i przekazała, że relacja z uroczystości zostanie pokazana w świątecznym odcinku programu.

Tymczasem na profilu Marty Manowskiej pojawiły się zdjęcia z wesela Krzysztofa i Bogusi. Widzimy na nich gospodynię show pozującą z nowożeńcami. Bogusia poszła do ślubu białej sukience do kostek z koronkową górą, a Krzysztof wybrał tradycyjnie ciemny garnitur. Marta Manowska wyznała, że na takim weselu jeszcze się nie bawiła. 

To jest najlepsze wesele, na jakim byłam. Jeżeli od połowy tańczysz w butach zamiennych panny młodej, to znaczy, że jest bliskość. Swatka! Ps. Wracam na parkiet! - napisała pod jednym ze zdjęć. 

Zobaczcie, co się działo na weselu Krzysztofa i Bogusi. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

loader
Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP