Rolnik szuka żony
  • 9 Zobacz
fot. mat. prasowe TVP

Program "Rolnik szuka żony" dał wielu uczestnikom szansę na spotkanie miłości życia. Część par rozpadła się po zakończeniu zdjęć, ale nie brakuje takich, które wzięły ślub i doczekały się potomstwa. Zobaczcie, komu udało się odnaleźć drugą połówkę dzięki randkowemu show TVP. 

Program "Rolnik szuka żony" dał początek wielu związkom, z których jednak tylko nieliczne wytrzymały próbę czasu. Po ostatniej edycji szansę na wspólną przyszłość mają Paweł i Marta oraz Magda i Jakub. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wkrótce obie pary dołączą do grona duetów, którym Marta Manowska osobiście powinszuje szczęścia na nowej drodze życia. 

Rolnik szuka żony: kto znalazł miłość w programie? 

W ciągu siedmiu sezonów "Rolnik szuka żony" kilku parom udało się stanąć na ślubnym kobiercu. Do najpopularniejszych par z programu należą Anna i Grzegorz Bardowscy, którzy po ślubie doczekali się dwójki dzieci. Podobnie jest u Małgosi i Pawła Borysewiczów, a także Agnieszki i Roberta Filochowskich, szczęśliwych rodziców kilkuletniego Tomka.

Strzała amora dosięgła niespodziewanie Kasię i Dawida z trzeciej edycji. Poznali się na planie po tym, jak zostali odrzuceni przez innych uczestników. Piotr Kościesza też o mało nie wrócił do domu sam, ale pod koniec w programie zjawiła się piękna Katarzyna i z miejsca skradła jego serce. Dzisiaj obie pary są rodzicami.

Zobaczcie, kto jeszcze stworzył szczęśliwy związek dzięki programowi "Rolnik szuka żony".