Zamknij

Rolnik szuka żony: Magda i Jakub zamieszkali ze sobą? Zaskakująca decyzja rolniczki

28.12.2020 11:21

W odcinku specjalnym "Rolnik szuka żony 7" poznaliśmy dalsze losy Magdy i Jakuba. 27-letnia rolniczka opowiedziała Marcie Manowskiej o swoich planach. Czy Magda i Kuba wkrótce wezmą ślub?  

Magda z Rolnik szuka żony 7
fot. materiały prasowe TVP

Odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony 7" został wyemitowany w niedzielę po świętach. Marta Manowska odwiedziła kilka par, które poznały się dzięki programowi. Kamery zawitały m.in. do Ani i Grzegorza Bardowskich, Marka i Julii Walczaków, Piotra i Kasi Kościeszów oraz Gosi i Pawła Borysewiczów, którym w październiku urodziło się drugie dziecko. Naturalnie nie zabrakło odwiedzin u duetów znanych ostatniej edycji.

Paweł i Marta opowiedzieli o swojej relacji, która od czasu zakończenia zdjęć zdążyła się rozwinąć, lecz w rozmowie z Martą Manowską woleli unikać poważnych deklaracji.

- Może będzie następne dziecko niedługo? Po ślubie. Musimy się jeszcze poznać bardziej, bo to jest decyzja, która ma potężne konsekwencje - powiedział Paweł.

Marta musi jeszcze zaplanować przeprowadzką na Dolny Śląsk. Na szczęście Pawłowi udało się nawiązał świetny kontakt z jej kilkuletnią córką Stefanią, której spodobało się życie na wsi oraz "baśki", czyli szkockie krowy hodowane przez Pawła. 

Miałam duże obawy, czy Paweł podoła temu, że mam dziecko i czy Stefania go zaakceptuje. Ale widzę, że zrozumiała, że jest teraz inaczej i ktoś się ważny pojawił - wyznała w programie Marta. 

Rolnik szuka żony: brat Pawła spotyka się z Natalią? Zaskoczyli wspólnym zdjęciem [FOTO] 

Rolnik szuka żony 7: Magda i Kuba zamieszkali razem?

W specjalnym wydaniu programu pojawili się także Magda i Jakub. Rolniczka poznała mężczyznę po tym, jak odprawiła trzech kandydatów zaproszonych do gospodarstwa i ponownie przejrzała korespondencję. Zaiskrzyło już po pierwszym spotkaniu. Obecnie Magda nie ma wątpliwości, że trafiła na właściwego mężczyznę.

- Kuba jest ciepłym, dobrym człowiekiem ze swoimi zasadami. Jest inteligentny i potrafi zadbać o mnie. To jest to, czego w życiu szukałam. Przy nim czuję się spokojna i szczęśliwa - powiedziała Magda.

Marta Manowska postanowiła zapytać zakochanych o to, gdzie zamierzają zbudować wspólny dom, bowiem Magda i Kuba jeszcze ze sobą nie zamieszkali. W programie rolniczka zarzekała się, że wybranek będzie musiał zamieszkać w jej gospodarstwie. Jednak gdy poznała Kubę, zmieniła zdanie i to ona zamierza przeprowadzić się do niego.

- Można sobie planować, można myśleć, a cię trafia i po prostu wszystko się zmienia. Myślałam, że tam jest moje miejsce, wiedziałam gdzie stanie mój dom. Myślałam, że tam zostanę już do końca, ale się zmieniło. Tu jednak będziemy tworzyć nasz dom - powiedziała Magda. 

"Jak będzie dobrze to na Boże Narodzenie pierścionek, a potem zaraz ślub i dziecko" - przypomniała słowa rolniczki Manowska. Magda jednak nie chciała się do tego odnieść, ale razem z Kubą potwierdzili, że na początku roku planują razem zamieszkać. 

- Madzia powiedział, że do końca roku chciałaby u siebie, także 2 stycznia przyjeżdżamy - zapewnił Jakub. 

Rolnik szuka żony 7: Maciej zareagował na krytykę. Zaskakujące, co napisał o czereśniach

loader