Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pokazała nowo narodzonego synka. Opowiedziała też o trudnym porodzie [FOTO]

2 min. czytania
24.06.2022 11:13
Zareaguj Reakcja

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami. Przed paroma dniami przyszedł na świat ich synek, o czym dumny tata nie omieszkał poinformować w mediach społecznościowych. teraz Marta pokazała zdjęcia z małym Adasiem. Podzieliła się też szczegółami dotyczącymi porodu.

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instastories:@mart_paszkin

Znani z "Rolnik szuka żony 7" Marta Paszkin i Paweł Bodzianny powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. 18 czerwca Paweł poinformował w mediach społecznościowych, że urodził mu się synek i oficjalnie przedstawił internautom Adasia. 

Najpiękniejszy moment w życiu! Jak opadną emocje, napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy - przekazał pod zdjęciem z maluszkiem. Dla 41-letniego Pawła narodziny dziecka były wyjątkowym przeżyciem, ponieważ rolnik zadebiutował w roli ojca. Dla Marty to już powtórka z macierzyństwa. Z poprzedniego związku 34-latka ma kilkuletnią córkę Stefanię, która przeniosła się z nią z Warszawy na Dolny Śląsk, gdzie mieszka Paweł, i obecnie tam chodzi do szkoły. 

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pokazała synka [FOTO]

Kilka dni po porodzie Marta zamieściła pierwsze zdjęcie z nowo narodzonym synem. Jak widać, oboje są już w domu, gdzie Marta przygotowała uroczy pokoik dla dziecka. Przy okazji pierwszego zdjęcia z Adasiem świeżo upieczona mama postanowiła odpowiedzieć na pytania obserwatorek odnośnie porodu. 

Często pojawiało się w nich pytanie o samopoczucie i czy udało mi się urodzić tak jak tego chciałam. No więc czujemy się dobrze, a poród był naturalny, ale wspierany oksytocyną - mimo sączenia się wód nie było postępu porodu - wyznała. 

Na szczęście skończyło się bez większych komplikacji i Marcie udało się urodzić zdrowego synka. Mnóstwo pytań dotyczyło także reakcji Stefanii na obecność nowego członka rodziny. 

Jest wpatrzona w niego z miłością. Chętnie go głaszcze i się nim chwali. Póki co nie jest zazdrosna i rozumie, że on wymaga więcej uwagi - zdradziła Marta. 

Paweł miał już okazję odbyć pierwszy spacer z Adasiem. Nie ukrywał, że Marta sprawiała mu najpiękniejszy prezent na Dzień Ojca. 

Mam też wrażenie, że w moim życiu wszystko się zmieniło. Coś, co kiedyś wydawało mi się ważne, nagle przestało się liczyć, a liczy się przede wszystkim dobro dziecka. Dziękuję Marta za to, że jesteś tak wspaniałą mamą dla Adasia, Wam za wszystkie gratulacje i ciepłe słowa, a obecnym tutaj tatusiom składam dzisiaj najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca - napisał. 

Dzień Ojca 2022 u polskich gwiazd
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / marcinhakiel / blanka_lipinska / aga_wozniak_starak