Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: nowe fakty w sprawie samobójstwa Krzysztofa. "Powinni go zabrać na leczenie"

3 min. czytania
20.06.2022 16:17
Zareaguj Reakcja

Śmierć Krzysztofa, bohatera ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", wstrząsnęła widzami TVP, a żonie zmarłego - Bogusi, którą poznał dzięki udziałowi w "Rolniku" - przysporzyła olbrzymiej traumy. Pojawiają się nowe fakty w sprawie samobójstwa.

Rolnik szuka żony
fot. Instagram/Rolnik szuka żony/screen

Od kilkunastu dni wielbiciele programu " Rolnik szuka żony" śledzą informacje, związane z tragiczną śmiercią jednego z bohaterów ostatniej edycji miłosnej telenoweli TVP - Krzysztofa Pachuckiego. Mężczyzna odebrał sobie życie na początku czerwca. Informacja najpierw pojawiła się na forum fanów show w mediach społecznościowych, a potem została potwierdzona przez jeden z tabloidów. Krzysztof miał 56 lat. Zmarł 2 czerwca, a 4 czerwca został pochowany.

Fani "Rolnika" są poruszeni tragicznym losem mężczyzny, który - zgodnie z doniesieniami - cierpiał na depresję. Jednak równie smutny jest los Bogusi - kobiety, która została żoną Krzysztofa na krótko przed jego śmiercią. Bogusława również wzięła udział w programie TVP i szybko okazało się, że między nią a Krzysztofem zaiskrzyło. Dla niego wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała w jego gospodarstwie. Jak wiemy z jej opowieści, Bogusława nie miała lekkiego życia w swoim wcześniejszym małżeństwie. Niestety, kiedy zdawało się, że znalazła mężczyznę, z którym będzie dzielić radości i smutki, wydarzyła się tragedia.

Zobacz także: Pogrzeb Mai Lidii Kossakowskiej. Słynną pisarkę żegnały tłumy [GALERIA]

Rolnik szuka żony: nowe fakty w sprawie samobójstwa Krzysztofa. "Powinni go zabrać na leczenie"

Po śmierci Krzysztofa fani programu "Rolnik szuka żony" zastanawiali się, jak doszło do tej tragedii - w końcu na krótko przed tragedią Krzysztof był u księdza, by dowiedzieć się, jak unieważnić kościelny ślub. Chciał móc ślubować Bogusi także w kościele. Bogusława szybko wyprowadziła się z domu Krzysztofa. Jak wynika z najnowszych doniesień, gospodarstwo zmarłego świeci pustkami.

Redakcja poleca

Przed śmiercią Krzysztof na pewien czas uciekł z domu i poszukiwała go policja. Ostatecznie wrócił sam. Nikt nie przypuszczał jednak, co się może stać potem. "Fakt" w rozmowie z sąsiadami ustalił, że Krzysztof już wcześniej miał wyraźne problemy, związane ze swoją chorobą, a w okolicy było o tym wiadomo.

Policja i lekarze wiedzieli o jego problemach i po jego powrocie z ucieczki powinni go zabrać na leczenie. (...) To, co się później stało, to nie była wina żony, ona jest w porządku, tylko Krzyśka... On już wcześniej miał ze sobą problemy - informuje tabloid, powołując się na swoje źródło.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:

  •     Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  •     Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  •     Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  •     ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  •     Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  •     Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)