Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł pokazali zdjęcia ze ślubu. Co się stało z Martą Manowską? [FOTO]

Judyta Wanicka
14.03.2022 13:06

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" wzięli ślub. Para opublikowała zdjęcia z ceremonii, na których u Marty wyraźnie widać ciążowe krągłości. Internauci zwrócili jednak uwagę na inną kwestię. Gdzie się podziała prowadząca "Rolnika" Marta Manowska? 

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są już po ślubie. W sobotę para znana z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" powiedziała sobie 'tak' w obecności świadków i najbliższych. Na zdjęciach widać, że nowożeńcom towarzyszyli w tym dniu m.in. córka i siostra Marty oraz brat Pawła. W gronie świętujących nie pojawiła się jednak Marta Manowska.

Do tej pory gospodyni "Rolnika" regularni bywała na ślubach uczestników prowadzonych przez nią programów. W czerwcu zeszłego roku pojawiła się na ślubie Adama Siewierskiego z "Sanatorium miłości 2", z kolei jesienią opublikowała zdjęcia z wesela Krzysztofa i Bogusi, którzy poznali się na planie "Rolnik szuka żony 8". Tym bardziej nikt nie przypuszczał, że Manowskiej mogłoby zabraknąć na ślubie Pawła i Marty, będących jedną z najbardziej medialnych par matrymonialnego show. Tym bardziej że kilka tygodni wcześniej prezenterka spędzała wakacje w Meksyku razem z bratem Pawła, Robertem Bodziannym.  

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokazali zdjęcia ze ślubu 

Do nowożeńców płyną gratulacje od fanów. Marta pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej kreacji ślubnej. Przyszła mama miała na sobie długą sukienkę w cielistym odcieniu, która mocno podkreślała ciążowe krągłości. Z kolei Paweł postawił na klasyczny granatowy garnitur. 

Robert Bodzianny był świadkiem na ślubie Pawła i Marty, ale także i na jego zdjęciach nie pojawiła się nigdzie Marta Manowska. Co prezenterka robiła w tym czasie? Jej Instagram wskazuje, że w ubiegłym tygodniu udała się na wypoczynek w Tatry, a potem kręciła materiał do programu "Kobiety w drodze". Co ciekawe, gwiazda "Rolnika" nie zamieściła nawet oficjalnych życzeń dla nowożeńców... 

loader
Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News