Zamknij

Marta Manowska i Robert Bodzianny już się nie kryją. Pokazali wspólne zdjęcia z wakacji [FOTO]

11.01.2022 11:26

Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają wspólnie wakacje. Prowadząca programu "Rolnik szuka żony" już nie ukrywa, że pojechała do Meksyku w towarzystwie brata Pawła Bodziannego. Potwierdzają to zdjęcia zamieszczone na ich Instastories. 

Marta Manowska i Robert Bodzianny
fot. Instagram:@martamanowska, @jaba0909

Marta Manowska od kilku dni relacjonuje egzotyczne wczasy na swoim Instagramie. Prezenterka znana z "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" wybrała się na wybrzeże wschodniego Meksyku, żeby wypocząć na rajskiej plaży i wybrać się w rejs po tamtejszych rafach koralowych. Choć do tej pory na jej zdjęciach nie pojawiał się nikt poza nią samą, wprawne oko internautów zdążyło dostrzec, że podobne ujęcia w tych samych lokalizacjach publikuje na swoim profilu Robert Bodzianny, brata Pawła z 7. edycji "Rolnika"

Mężczyzna przykuł uwagę widzów w czasie emisji randkowego show, gdy do Pawła przyjechały zaproszone kandydatki. - Ale by było, gdyby to Paweł znalazł wybrankę, a przy okazji też Robert... Nie powiedziałam tego przed kamerami! - wypaliła wówczas Marta Manowska, zdradzając tym samym, że Robert aktualnie nie jest z nikim związany. Wkrótce Paweł Bodzianny potwierdził, że brat polubił się z jego kandydatką Natalią. Potem para pokazywała się kilkukrotnie na Instagramie, lecz ze znajomości nic poważnego nie wyszło, a Bodzianny wkrótce zaczął publikować zdjęcia z inną kobietą. Tym bardziej internautów zaskoczył fakt, że przystojny rolnik spędza teraz wakacje w towarzystwie Marty Manowskiej. 

Rolnik szuka żony: Marta Manowska i Robert Bodzianny spędzają razem wakacje

Po kilku dniach medialnych spekulacji gospodyni "Rolnika" w końcu potwierdziła, że jest w Meksyku razem z Robertem Bodziannym. W relacjach na Instastories pojawiły się ujęcia, na których widać Martę i Roberta pływających łodzią razem z przyjaciółmi. Ponadto Bodzianny nagrał prezenterkę, jak ta podziwia na pomoście pelikana i oznaczył ją na filmie. 

Ale to jak na razie tyle sensacji. Marta Manowska nie komentuje znajomości z bratem Pawła Bodziannego, on również nie zdradza, co łączy go z prowadzącą "Rolnika". Jak widać, oboje darzą się sympatią, a Marta najwyraźniej wolała wybrać się na Jukatan z kimś doświadczonym w dalekich podróżach. Robert jest bowiem prawdziwym obieżyświatem - na jego Instagramie można podziwiać zdjęcia z najpiękniejszych zakątków globu, m.in. z Australii i Oceanii, Azji oraz Afryki. 

marta manowska 3
fot. Instastories:@jaba0909
marta manowska2
fot. Instastories:@martamanowska
marta manowska1
fot. Instastories:@martamanowska
loader
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News