Zamknij

Rolnik szuka żony: Stanisław rozstał się z narzeczoną. Wiadomo już, dlaczego nie doszło do ślubu

10.01.2022 18:47

Stanisław Pytlarz z "Rolnik szuka żony 8" był zaręczony, ale ostatecznie rozstał się ze swoją narzeczoną. Były uczestnik show TVP wyznał, dlaczego nie wyszło mu z byłą partnerką. Rolnik podkreślił, że obecnie nie utrzymują ze sobą żadnego kontaktu. 

Stanisław z Rolnik szuka żony 8
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Stanisław Pytlarz wziął udział w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Na początku uchodził za jedną najlepszych partii w programie, ale opinie widzów o przystojnym 26-latku zmieniły się już po pierwszym odcinku, gdy gospodarz okazał się bardzo wybredny i z trudem skompletował grono odpowiadających mu kandydatek. Potem było tylko gorzej. Randki z dziewczynami szły jak po grudzie, rozmowy się nie kleiły, a rolnik sprawiał wrażenie znużonego udziałem w show. Ostatecznie nikogo nie wybrał, ale mimo to udało mu się utrzymać przyjazne relacje z kandydatkami, które potem nawet broniły go w sieci przed zarzutami, że zanudzał je podczas pobytu w dworku. 

Rolnik szuka żony 8: Stanisław miał narzeczoną, ale się rozstali. Co się stało? 

Jeszcze w czasie emisji "Rolnika" w sieci pojawiło się zdjęcie Stanisława spędzającego wakacje z pewną kobietą. Jak słusznie przypuszczali widzowie, 26-latek znalazł miłość poza kamerami, co zresztą potem sam potwierdził, pokazując ukochaną na Instagramie.

Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy, dlaczego nie wychodziło nam wcześniej. Niby słyszałem to wcześniej, ale zrozumiałem niedawno - wyznał pod zdjęciem z partnerką. 

Jednak mało kto wie, że Stanisław ma już na koncie jedne zaręczyny. W przeszłości rolnik był w poważnym związku, zapowiadało się na ślub, ale ostatecznie parze nie było dane przejść razem przez życie. Stanisław tłumaczył, że przeszkodą okazały się różne zapatrywania na przyszłość. 

Tak, byłem zaręczony. Najprościej mówiąc, nie było nam po drodze, przestaliśmy się dogadywać. Gdzieś to uciekło - wyznał w rozmowie z "Party". 

Aktualnie Stanisław skupia się na nowym związku, a z dawną miłością nie podtrzymuje znajomości. 

Nie utrzymujemy kontaktu […]. Niektórzy twierdzą, że przyjaźń między kobietą a mężczyzną nie jest możliwa. Troszeczkę też tak uważam i myślę, że jeśli komuś nie wyszło, to zdrowiej dla obu stron jest po prostu zostawić to i iść dalej - powiedział uczestnik "Rolnika". 

Byłe kandydatki Stanisława też zdążyły już kogoś znaleźć. Teresa miała się związać z Adamem od Kamili, zaś Ola niedawno pochwaliła się partnerem w social mediach. 

Rolnik szuka żony: Kandydatka Stanisława znalazła miłość. Pokazała partnera [FOTO]

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen