Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł wzięli ślub! Internauci przesyłają gratulacje [FOTO]

Judyta Wanicka
12.03.2022 16:03

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny już po ślubie. Para znana z programu "Rolnik szuka żony 7" powiedziała sobie "tak" w sobotnie południe. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z uroczystości. W takiej sukience poszła do ślubu ciężarna Marta. 

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@pawelfarmer

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Znajomość szybko przerodziła się we wzajemne zauroczenie i już w odcinku finałowym dolnośląski hodowca bydła i germanistka z Warszawy pojawili się jako para. Oboje od początku nie ukrywali, że będą chcieli założyć rodzinę. Po udziale w "Dance Dance Dance" kupili dom do remontu w rodzinnych stronach Pawła i zaraz po zaręczynach zaczęli planować ślub. Musieli jednak przyspieszyć uroczystość, bo okazało się, że Marta jest w ciąży. 

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli ślub

Niedawno Paweł Bodzianny i Marta Paszkin poznali płeć dziecka oraz zdradzili, że mają już wybrane imię. Marta opowiadał o terminie powodu oraz pokazywała fankom kreacje, w jakich zamierza pójść do ślubu. Tymczasem na instagramowym profilu "Rolnika" pojawiła się informacja, że Marta i Paweł są już małżeństwem. 

MAMY TO! Gratulacje! Marta i Paweł, powodzenia na nowej drodze życia - przekazała ekipa programu. 

Do nowożeńców płyną gratulacje od fanów. Marta pochwaliła się na swoim Instastory zdjęciem kreacji ślubnej. Przyszła mama miała na sobie długą sukienkę w cielistym odcieniu wykończoną falbaną. W tym wyjątkowym dniu młodej parze towarzyszyła córka Marty, 8-letnia Stefania, oraz siostra panny młodej, Magdalena Sierańska, która jest stylistką. 

marta paszkin
fot. Instastories:@marta_paszkin
jdj
fot. Instastories:@magdalena.sieranska
loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News