Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł zdradzili płeć dziecka. Wybrali już imię. "Krótkie, międzynarodowe"

28.02.2022 12:41

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" spodziewają się dziecka. Para poznała już płeć potomka, a nawet zaplanowała imię. Będzie synek czy córka? 

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin
fot. Instagrm:@pawelfarmer

Paweł Bodzianny niedawno potwierdził, że Marta Paszkin jest w ciąży. Gwiazdor 7. edycji "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem po raz pierwszy, dla Marty będzie to drugie dziecko - z poprzedniego związku germanistka ma 8-letnią córkę Stefanię. Para nie posiada się ze szczęścia, bo od początku znajomości nie ukrywała, że zamierza powiększyć rodzinę. Marta liczyła jednak, że zdąży wyprawić wesele zanim ciąża się uwidoczni, ale teraz już nie ma na to szans. Narzeczona Pawła jest w piątym miesiącu ciąży, co oznacza, że dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. 

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł zdradzili płeć dziecka

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali już płeć dziecka. Okazuje się, że stało się tak, jak od dawna marzył Paweł, który w przyszłości chciałby przekazać gospodarstwo swojemu potomkowi. Bodzianny pochwalił się, że będzie miał syna

Nie ukrywam, że chciałem chłopaka, któremu przekażę nie tylko nazwisko, ale też swoją wiedzę, a w przyszłości również gospodarstwo - powiedział w rozmowie z "Party". Jeśli byłaby córeczka, miałbym trzy księżniczki do kochania - dodał. 

8-letnia córka Marty już nie może się doczekać momentu, w którym ujrzy swojego braciszka. 

To było jej marzenie. Ostatnio podeszła do mnie i poważnym tonem powiedziała: "Mamo, nie martw się. Ja już jestem duża i nie będę zazdrosna o maleństwo. Wiem, że ono będzie potrzebować więcej twojej uwagi, bo nic nie potrafi. Ale będę ci pomagać". Wzruszyłam się tym wyznaniem - wyznała Marta.

Bodzianny i Paszkin wybrali już imię dla dziecka. Na razie nie chcą ujawniać jakie, ale podkreślają, że ma ono uniwersalny charakter, a inspiracją było imię reżysera programu "Rolnik szuka żony" - ojca chrzestnego ich związku. 

Powiem tylko, że zdecydowaliśmy się na krótkie, międzynarodowe. Bardzo dobrze nam się kojarzy, bo reżyser, który prowadził nas przez "Rolnika...", nosił takie samo imię i to poniekąd na jego cześć - zdradziła "Party" Marta. 

Pozostaje zatem czekać aż rodzice podzielą się tą nowiną z fanami na Instagramie. Trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie!

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS