Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta jest w ciąży! Paweł potwierdził, że będą mieli dziecko [FOTO]

14.02.2022 09:16

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" spodziewają się dziecka. Para potwierdziła domysły internautów w walentynki. "Tak, Marta jest w ciąży i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi". 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Radosną nowinę przekazał internautom Paweł Bodzianny, potwierdzając to, co od dawna sugerowali internauci. U Marty faktycznie widać już ciążowe krągłości, dlatego, żeby przerwać męczące pytania i spekulacje, przyszli rodzice zdecydowali oficjalnie ogłosić ciążę. Paweł wstawił romantyczne zdjęcie z Dubaju i potwierdził, że razem z Martą oczekują upragnionego potomka. 

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny będą mieli dziecko

Paweł i Marta od paru miesięcy są zaręczeni. W świątecznym odcinku "Rolnika" Paszkin zaskoczyła wyznaniem, że chciałaby zdążyć z weselem przed uwidocznieniem się ciążowych krągłości. - Nie chciałabym tańczyć z brzuchem na własnym weselu - powiedziała niby w żartach, ale już wtedy widzowie mieli wrażenie, że coś jest na rzeczy. Na zdjęciach z Zanzibaru fani dostrzegli u Marty zaskakujące krągłości, a gdy niedawno Paszkin reklamowała ubrania z ciążowej kolekcji, dla wielu stało się niemal pewne, że za moment gwiazdy "Rolnika" coś radosnego zakomunikują. I tak też się stało. W walentynki Paweł opublikował zdjęcie z wakacji z Dubaju, na którym trzyma rękę na brzuchu Marty i wyznaje wprost:

Odpowiadając na Wasze liczne pytania: tak, Marta jest w ciąży i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Przy okazji Walentynek życzymy wszystkim dużo miłości, a Samotnym znalezienia swojej drugiej połówki. 

W komentarzach spływają gratulacje dla przyszłych rodziców. Paweł i Marta są kolejną parą, której udało się założyć rodzinę po udziale w programie "Rolnik szuka żony". Będzie to ich pierwsze wspólne dziecko. Marta ma z poprzedniego związku kilkuletnią córkę Stefanię. 

Trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie!

Ola Żebrowska dementuje: "Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży"

loader
Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS