Zamknij

Opozda załamana rozstaniem z Królikowskim? Dodała wymowny wpis na Dzień Kobiet. "Zapomniał" [FOTO]

Maciej Friedrich
08.03.2022 21:27

Joanna Opozda opublikowała z okazji Dnia Kobiet nie tylko życzenia dla pań, ale także dwa wymowne wpisy. Aktorka nie ukrywa, że ciężko przeżywa rozstanie z Antonim Królikowskim.

Joanna Opozda
fot. screen: Instagram / asiaopozda

Joanna Opozda to popularna polska aktorka i modelka, którą widzowie doskonale znają z roli Jowity w serialu "Pierwsza miłość". Produkcja przyniosła jej sporą popularność i zapewniła angaż między innymi do "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Pech to nie grzech" i "Barw szczęścia", w których gra nieprzerwanie od 2019 roku. Opozda zebrała także dobre recenzje za główną rolę w filmie "Brigitte Bardot. Cudowna". Taneczne umiejętności pokazała na parkiecie 5. edycji "Tańca z gwiazdami", nie odniosła jednak sukcesu, zajmując 8. miejsce.

W ostatnim czasie częściej niż o zawodowych sukcesach Joanny mówi się o jej związku z Antonim Królikowskim. Para pobrała się w sierpniu 2021 roku, a w lutym 2022 na świat przyszedł ich synek Vincent. Niestety, jak poinformował portal Pudelek, rodzinne szczęście nie trwało długo. Aktor miał porzucić Opozdę i związać się z inną kobietą i nie pojawić się, nawet kiedy matka jego dziecka opuszczała szpital. Na Królikowskiego spadła fala krytyki, zwłaszcza kiedy opublikował zdjęcia z dzieckiem. Tymczasem Joanna ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych, a w jej nielicznych aktywnościach dało się wyczuć smutek. Podobne wrażenie można było odnieść, czytając posty aktorki, udostępnione z okazji Dnia Kobiet.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official

Joanna Opozda załamana rozstaniem z Królikowskim? Smutny wpis aktorki z okazji Dnia Kobiet

Na Instastory Joanny Opozdy pojawiły się życzenia dla wszystkich fanek z okazji Dnia Kobiet.

- Wszystkim wspaniałym kobietom życzę dużo siły, odwagi i miłości. Dziękuję, że jesteście tu ze mną. Dziękuję za ogrom wsparcia jaki od was otrzymuje. Jesteście niesamowite. Doceniam - napisała.

Niestety, grafiki udostępnione przez aktorkę pozwalają przypuszczać, że niezbyt dobrze znosi rozstanie z Królikowskim.

- Nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem, jakie masz - zacytowała Boba Marleya.

Opozda opublikowała także post profilu "Świat jego oczami".

- Życzę Ci odwagi, by powiedzieć dosyć, we wszystkich aspektach życia. Życzę Ci, abyś zapomniała, kto o Tobie zapomniał. Życzę Ci, abyś mogła zamknąć drzwi i otworzyć okna. Życzę Ci, abyś się nie obwiniała, Życzę Ci odwagi (...) Życzę Ci prawdziwej miłości. Życzę Ci nowej ulubionej piosenki i nowej randki, która sprawi, że będziesz szczęśliwa. Życzę Ci prawdziwych pocałunków, toastów i szczęśliwości! - czytamy.

Joannie, podobnie jak wszystkim kobietom, życzymy szczęścia i spokoju oraz spełnienia marzeń.

Post Joanny Opozdy
fot. screen: Instagram / asiaopozda
Post Joanny Opozdy
fot. screen: Instagram / asiaopozda