Obserwuj w Google News

Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Rozebrała się w „Magii nagości”

1 min. czytania
12.11.2022 17:35
Zareaguj Reakcja

Jessica Miemiec była najbarwniejszą postacią programu „Rolnik szuka żony”. Celebrytka przeszła sporą metamorfozę i wzięła udział w show „Magia nagości”, gdzie poszukiwała partnera. Ostatnio sama miała zrzucić z siebie ubrania.

jessica-rolnik-szuka-żony-metamorfoza-magia-nagości
fot. Screen TVP (Rolnik szuka żony)

Jessica z „ Rolnik szuka żony” dzięki swojej barwnej osobowości i charakterystycznemu wyglądowi na stałe zapisała się w pamięci fanów randkowego show TVP. Gwiazda „Rolnika...” wystąpiła też w kilku innych programach telewizyjnych takich jak „Jak matka z córką” czy „Shopping Queens”. Ostatnio wzięła udział w „ Magii nagości”, gdzie poszukiwała partnera. Jessica miała też pozować nago w programie. Niedawno celebrytka przywdziała białe kozaczki i opublikowała w sieci nowe zdjęcia. Jessica przeszła sporą metamorfozę.

Redakcja poleca

Jessica z „Rolnik szuka żony” już tak nie wygląda. Metamorfoza gwiazdy TVP

Miemiec pojawiła się na scenie kontrowersyjnego programu i wybierała partnera spośród roznegliżowanych panów. Pudelek donosi, że niedawno była także obecna w jednym z odcinków, jednak tym razem sama zrzuciła z siebie ubrania. Niestety nie została wybrana przez uczestnika programu, który zdecydował się poznać inną kandydatkę.

Ostatnio Jessika opublikowała w sieci nowe fotografie, na których pozuje w czarno-białej stylizacji, prezentując swój nowy wygląd. Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakimś reality-show?