Obserwuj w Google News

Ślub Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokazała zdjęcia z wesela [FOTO]

2 min. czytania
01.07.2023 14:14

Marta Paszkin i Paweł Bodzinny z "Rolnik szuka żony 7" wzięli ślub kościelny. Na weselu bawiła się prowadząca randkowy show Marta Manowska. Gwiazda TVP zamieściła zdjęcia z wesela Bodziannych, na którym szalała m.in. w towarzystwie Roberta Bodziannego. Marta Paszkin poszła do ołtarza w zachwycającej kreacji. 

Ślub Marty i Pawła Bodziannych z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@marta_paszkin

W piątek 30 czerwca 2023 r. odbył się ślub kościelny oraz wesele Marty Paszkin i Pawła Bodziannego z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para poznała się na planie randkowego show TVP dokładnie trzy lata temu. W marcu 2022 roku Bodzianni wzięli ślub cywilny, a trzy miesiące później urodził im się syn Adaś.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: ślub Marty Paszkin i Pawła Bodziannego 

W miniony piątek Marta i Paweł w końcu zwieńczyli swój związek przed ołtarzem, o czym marzyli od dawna. Jednak odkąd się zaręczyli zawsze coś stawało im na przeszkodzie. Najpierw remont domu, potem niespodziewana ciąża Marty i w końcu narodziny synka. W związku z nawałem obowiązków Bodzianni postanowili odłożyć kościelną uroczystość na dogodniejszy czas. W końcu stanęło na ostatni dzień czerwca tego roku, jak się okazało - datę symboliczną dla ich związku. 

- Nie mieliśmy konkretnej daty, kiedy chcielibyśmy się pobrać. Raczej nie jesteśmy przesądni i nie miało dla nas znaczenia, żeby miesiąc naszego ślubu miał w nazwie literę "R" (znacie ten przesąd?). Datę wybraliśmy po prostu taką, żeby było to lato. Dopiero potem coś mnie tknęło, żeby sprawdzić kiedy się poznaliśmy. Okazało się, że ślub bierzemy dokładnie trzy lata po tym - wyznali na Instagramie. 

Dzień przed ślubem Marta i Paweł pochwalili się romantyczną sesją w plenerach pałacu w Brunowie na Dolnym Śląsku, gdzie miało miejsce ich wesele. Ceremonię ślubną w kościele połączono z chrzcinami rocznego Adasia. 

Marta Manowska na ślubie Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony"

Bodzianni zaprosili na swój ślub prowadzącą "Rolnik szuka żony" Martę Manowską. Prezenterka zjawiła się w czerwonej sukience do kostek. Kreację uzupełniał naszyjnik z kwiatem oraz zarzucona na ramiona czarna marynarka. Gwiazda TVP zamieściła obszerną relację z wesela, gdzie szalała w towarzystwie m.in. Roberta Bodziannego. Wszyscy bawili się wyśmienicie do późnych godzin wieczornych, a pod koniec tradycyjnie odbyły się oczepiny, podczas których Marta rzuciła za siebie bukiet kwiatów. W sobotę weselników czekają poprawiny. 

Zobacz także: Zostawił ją dla innej. Anna z "Sanatorium miłości" zdradziła powody zerwania z Piotrem

8
fot. Instastory:@martamanowska
1
fot. Instastory:@marta_paszkin
6
fot. Instastory:@marta_paszkin
9
fot. Instastory:@martamanowska
7
fot. Instagram:@martamanowska