Obserwuj w Google News

Zostawił ją dla innej. Anna z "Sanatorium miłości" zdradziła powody zerwania z Piotrem

2 min. czytania
09.06.2023 14:06
Zareaguj Reakcja

Anna i Piotr z "Sanatorium miłości 4" zerwali zaręczyny. Była kuracjuszka zdradziła przyczyny zakończenia związku i wyjawiła, jak potraktował ją po programie narzeczony. Okazało się, że w życiu kochliwego Piotrka szybko pojawiła się nowa kobieta.

Anna i Piotr z "Sanatorium miłości 4"
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Anna i Piotr zaręczyli się w finale 4. edycji "Sanatorium miłości" po niespełna trzech tygodniach randkowania. Niestety związek rozpadł się niedługo po zakończeniu turnusu. Powody rozstania Anny i Piotra wydają się zaskakujące, biorąc pod uwagę ich deklaracje w programie. Okazało się, że w życiu Piotra dość szybko pojawiła się nowa fascynacja. 

Redakcja poleca

Sanatorium miłości: Piotr zostawił Annę dla innej kobiety

Anna Ziemba, pytana o powody zakończenia związku z Piotrem, wskazywała m.in. na zbyt duże różnice charakterów. Najbardziej nie podobała jej się w narzeczonym skłonność do kontrolowania.

- Z perspektywy czasu widzę, że moja decyzja była słuszna - nie takiego faceta szukam na życie, był kiedyś jak policjant i dalej nim jest, niestety - mówiła w wywiadzie. 

Ale okazuje się, że sprawa miała drugie dno. Jak wyznała po czasie Anna, Piotr nie zamierzał dłużej walczyć o ich związek i znalazł sobie nową przyjaciółkę. Poleciał z nią do Grecji i... wysłał Annie zdjęcia. Gwiazda "Sanatorium miłości" poczuła się upokorzona. 

Najpierw okazało się, że Piotrek leci na Rodos z nieznaną mi kobietą. Myślałam, że to żart, ale jak wysłał mi zdjęcia z nią, dodając, jaki jest szczęśliwy... Przez moment nie wiedziałam, co mam powiedzieć. Było to podłe z jego strony - wyznała rozżalona Anna. 

Dla zranionej kuracjuszki był to definitywny koniec relacji. Na szczęście szybko udało jej się pozbierać i rzucić się w wir nowych randek. 

Anna Ziemba z "Sanatorium miłości" jest zakochana? 

Była narzeczona Piotra wyznała, że na brak powodzenia nie narzeka. Pisze do niej mnóstwo mężczyzn i chce umawiać się na spotkania. 

Jestem otwarta, cały czas poznaję kogoś nowego, tak sobie postanowiłam. W pewnym wieku ludzie się nie zmieniają i trzeba zaakceptować pewne rzeczy, a ja chcę wcześniej sprawdzić, czy jestem w stanie to zrobić, chcę dowiedzieć się dokładnie, co mój przyszły partner mi proponuje - wyznała serwisowi TVP. 

Anna pochwaliła się, że w najbliższym czasie czeka ją randka z pewnym panem z Łodzi. Jest podekscytowana, lecz zaznacza, że nie będzie łatwo jej zdobyć. - To musi być ktoś naprawdę wyjątkowy - podkreśliła. 

Przypomnijmy, że nie tylko Anna i Piotr rozstali się po programie. Podobny los spotkał inny duet z 4. edycji "Sanatorium miłości" - Mariolę Baruk i Piotra Huberta Langforta. Ten ostatni był niedawno widziany w towarzystwie znanej z "Rolnik szuka żony" Elżbiety Czabator. 

Zobacz także:  Elżbieta z "Rolnik szuka żony" poderwała uczestnika "Sanatorium miłości"? Zaskoczyli zdjęciem