Obserwuj w Google News

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali sesję przedślubną. Dziś ich wielki dzień

2 min. czytania
30.06.2023 13:31
Zareaguj Reakcja

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" w piątek 30 czerwca biorą ślub kościelny. Małżonkowie udostępnili nagranie z sesji przedślubnej z pałacu, w którym odbędzie się wesele. Tu spędzą noc poślubną. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny biorą ślub kościelny
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie 7. edycji "Rolnik szuka żony" w TVP. Po udziale w "Dance Dance Dance" zamieszkali razem na Dolnym Śląsku. Wkrótce się zaręczyli i zabrali za remont kupionego domu, ale nim skończyli, okazało się, że Marta jest w ciąży. Z tego powodu Bodzianni zdecydowali się wziąć na szybko ślub cywilny, a z kościelnym poczekać na dogodniejszy moment. W końcu drugi ślub Marty i Pawła doszedł do skutku. Para zawiadomiła, że przysięgę przed ołtarzem złoży w piątek 30 czerwca 2023 roku i tego samego dnia wyprawi huczne wesele.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł Bodzianni biorą ślub kościelny

Ceremonia odbędzie w przepięknych wnętrzach Pałacu Brunów koło Lwówka Śląskiego. Bodzianni mówili, że chcą połączyć wesele z chrzcinami Adasia. Gwiazdy "Rolnika" niemal do końca nie zdradzały daty ślubu i dopiero tydzień przed uroczystością potwierdziły, że chodzi o ostatni dzień czerwca. 

Co ciekawe, Marta i Paweł przez przypadek odkryli, że ich ślub odbędzie się dokładnie w dniu, w którym poznali się na planie "Rolnika" trzy lata temu.Na dodatek bierzemy go w miejscu naszego pierwszego spotkania. Tak nam się to przypadkowo (albo i nie przypadkowo...) ułożyło - wyznali na Instagramie. 

Ślub Bodziannych: Marta i Paweł opublikowali sesję zdjęciową

Za kilka godzin Marta i Paweł przysięgną sobie wierność przed Bogiem, a tymczasem na ich profilach pojawiła się romantyczna sesja zdjęciowa wykonana dzień przed ślubem. Bodzianni sfotografowali się w ogrodzie przed pałacem w Brunowie, miejscu dla nich szczególnym. 

- To już dziś, nasze święto miłości i ślub kościelny wraz z weselem, na które długo czekaliśmy. Fotki zrobione na szybko, wczoraj w parku przed pałacem, w którym się poznaliśmy. To w tym parku malowałam obraz tego, jak wyobrażam sobie przyszłość (info dla wtajemniczonych, którzy kibicowali nam w programie RszŻ) - napisali. 

W komentarzach popłynęły życzenia od gwiazd programu "Rolnik szuka żony", m.in. Kamili Boś, Asi Wielgosz oraz Marty Manowskiej

- A miałam o obrazie mówić dziś podczas życzeń. I o słowach Pawła na peronie, kiedy czekaliśmy na Ciebie I tak powiem. To jest piękny dzień. Wasz dzień - przekazała prowadząca "Rolnik szuka żony". 

Przypomnijmy, że Marty Manowskiej nie było na ślubie cywilnym Bodziannych w marcu 2022 roku. Nieobecność prezenterki miała być spowodowana  zakończeniem przez nią relacji z bratem Pawła, Robertem Bodziannym, z którym spędzała egzotyczne wakacje. Niewykluczone, że mimo tamtej historii Marta Manowska pojawi się na dzisiejszym ślubie. 

Zobacz także: Szczere wyznanie Marty Manowskiej. Nie ma szczęścia w miłości