Obserwuj w Google News

Jakimowicz znów uderza w Deląga i jego orientację seksualną. "Wku*wia mnie"

2 min. czytania
12.09.2023 14:24
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz jeden ze swoich najnowszych wpisów na Instagramie poświęcił Pawłowi Delągowi i niedawnym doniesieniu o tym, że aktor randkował z Dorotą Goldpoint. Były prowadzący "W kontrze" znów odnosi się do orientacji seksualnej Deląga, sugerując, że jest gejem i tylko udaje heteroseksualnego przed swoją rodziną.

Jakimowicz uderza w Deląga
fot. VIPHOTO/East News/Instagram/@jaroslaw_jakimowicz69/screen

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje o spotkaniu Pawła Deląga z projektantką mody gwiazd, Dorotą Goldpoint. Zgodnie z doniesieniami, aktor i designerka wyraźnie mieli się ku sobie, spędzając aż cztery godziny na wspólnych rozmowach w miłej atmosferze letniego wieczoru. Po spotkaniu projektantka miała wsiąść do auta razem z aktorem i odjechać w stronę Saskiej Kępy. Te informacje najwyraźniej dotarły do Jarosława Jakimowicza, który postanowił skomentować je w pełnym kpiny tonie, kolejny już raz sugerując, że Paweł Deląg jest homoseksualistą, ale ukrywa swoją orientację przed bliskimi.

Jarosław Jakimowicz znów uderza w Pawła Deląga

Jakimowicz zaaferowany doniesieniami o Delągu postanowił poświęcić mu swój kolejny wpis na Instagramie. Jest przekonany, że spotkanie aktora z Dorotą Goldpoint to tylko ustawka, podczas gdy prawda jest zupełnie inna.

"A jak ja wymieniam takie ukryte paró... to czytam: Jakimowicz atakuje... Nikogo nie atakuje przecież to takie super być LGBT, przecież nie ma się czego wstydzić. To, co mnie wk..., to to, że oszukują ludzi, rodzinę. Ale zawsze można zrobić kolejną ustawkę z nową 36 tzw. "narzeczoną" i kilka zdjęć za krzaka będzie dowodem na to, że się jest mężczyzną. Który to już raz panie pdelong? Tytuły będą: nie szczędzili sobie czułości, dawno nie był tak szczęśliwy. Są aktorzy to i teatr" - napisał Jakimowicz.

Tłem tej wypowiedzi jest wideo z jedną z najbardziej znanych polskich drag queen, Papiną MqQueen. Opowiada ona o kryptogejach w ciałach heteroseksualnych mężczyzn, którzy "nie umieją powiedzieć, że tak, jestem gejem, tylko "mam żonę, mam rodzinę".

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że już nieco ponad rok temu w mediach pojawiły się podobne komentarze Jakimowicza, który sugerował, że Paweł Deląg jest homoseksualistą, a także groził mu, że upubliczni listę mężczyzn, z którymi aktor miał się spotykać. Wtedy gwiazdor "Przyjaciółek" poinformował, że przekazał sprawę swoim prawnikom. Do wpisu Jakimowicza odniósł się w swoim wpisie na Instagramie.

"Jestem Polakiem, Jestem Żydem, Ukraińcem, Jestem Gejem, Lesbijką, Jestem Afroamerykaninem, Jestem Biały, Jestem Muzułmaninem, Jestem Katolikiem i Prawosławnym, Jestem Ewangelikiem, Jestem Buddystą, Jestem Ateistą. Jestem Człowiekiem. Jestem tańczącym na wietrze Istnieniem — jak miliony, miliardy moich Braci – napisał wtedy.

Ciekawe, czy tym razem Paweł Deląg zdecyduje się na wpis Jarosława Jakimowicza odpowiedzieć.

Przypomnijmy, że były prowadzący "W kontrze" zadebiutował ostatnio w telewizji portalu prawy.pl.

Nie przegap
Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News