Obserwuj w Google News

Jakimowicz nazwał Deląga oszustem i gejem. Upubliczni listę partnerów? Aktor odpowiedział wymownym wpisem

3 min. czytania
21.08.2022 18:02
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz wściekł się na Pawła Deląga. Aktor skomentował pomysł kontynuacji „Młodych Wilków” oraz odniósł się też do kariery telewizyjnej gwiazdora TVP. Prezenter zareagował dość agresywnie i zagroził, że upubliczni listę mężczyzn, z którymi spotykał się Paweł Deląg. Sprawa ma trafić do prawników.

Jarosław Jakimowicz Paweł Deląg
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, Pawel Wodzynski/East News

Jarosław Jakimowicz nie pozostawił suchej nitki na Pawle Delągu. Aktor na TikToku „playkrakow.news” powiedział, że nie jest zwolennikiem tego, aby powstała trzecia część „Młodych Wilków”. Uważa, że tytułowe „wilki” nie są już takie młode, a poza tym „można byłoby znaleźć pomysł na to, co może być ewentualnie interesującego, czy są takie rzeczy, które łączą te pokolenia. Młodzi w latach 90., jak i młodzi w roku 2022 chcą żyć pełnią życia, kochać, być szczęśliwymi”.

Paweł Deląg powiedział również, że film nie miał zbytniego wpływu na jego karierę, podobnie jak w przypadku np. Piotra Szwedesa czy Jarosława Jakimowicza. Wspominając o prezenterze TVP, stwierdził, że ten jest kojarzony bardziej z telewizją niż z filmem.

Zobacz także:  Jarosław Jakimowicz stanie przed sądem? Chcą oskarżyć go o zniesławienie i publiczne znieważenie

Jarosław Jakimowicz uderza w Pawła Deląga. Nazywa go gejem

Paweł Deląg na stwierdzenie dziennikarza, iż Jarosław Jakimowicz największą karierę robi teraz w TVP, odpowiedział, że jest to „dosyć przykre”. Tylko tyle słów wystarczyło, aby narazić się Jarosławowi Jakimowiczowi.

- To jest dosyć przykre. Wolałbym na ten temat nie mówić, jaka to jest kariera telewizyjna i pozostawić to bez komentarza – skwitował aktor.

Jarosław Jakimowicz wściekł się na te słowa. Opublikował na Instagramie dwa posty, w których uderza w Pawła Deląga. Gwiazdor TVP nazwał swojego „kolegę” oszustem i zarzucił mu bycie gejem. Zapowiedział też zrobienie listy mężczyzn, z którymi spotykał się aktor.

- Widzę, że zostało ci coś z filmowego GIEROJA, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz w życiu. Dlaczego? Bo jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją. Od momentu zdjęć do filmu „Przemytnicy” my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia. […] Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś i jak będziesz udawał GIEROJA, to ty ich wsypiesz, bo ja ją upublicznię – zagroził Jarosław Jakimowicz.

Redakcja poleca

Posty zostały już usunięte z Instagrama, jednak media zdążyły powielić ich treść. Jarosław Jakimowicz pisał również, że rzeczywiście temat kontynuacji filmu powrócił, jednak podczas rozmów miało dojść do oszustwa, a sprawa jest w sądzie. Potem znów uderzył w Pawła Deląga.

- Teraz ktoś napisze: ale przecież ciągle Pedelong z kobietą, tyle związków. Spytajcie psychologa. Kto potrzebuje mieć same SPEKTAKULARNE NAZWISKA obok siebie i co chce tym przykryć. Twoje związki, układanki, niektóre nawet rodzinne. […] Kopią Jakimowicza wszyscy, środowisko to i ja mogę — pomyślał Pedelong zapominając, że jak ja się odwinę, to połowa tego środowiska leży – grzmiał Jarosław Jakimowicz.

Paweł Deląg w rozmowie z „Plejadą” powiedział, że zna już treść wpisów Jarosława Jakimowicza i chce pozostawić je bez komentarza. Planuje za to przekazać sprawę prawnikom. Niedługo później zamieścił wymowny wpis.

- Jestem Polakiem, Jestem Żydem, Ukraińcem, Jestem Gejem, Lesbijką, Jestem Afroamerykaninem, Jestem Biały, Jestem Muzłmaninem, Jestem Katolikiem i Prawosławnym, Jestem Ewangelikiem, Jestem Buddystą, Jestem Ateistą. Jestem Człowiekiem. Jestem tańczącym na wietrze Istnieniem - jak miliony, miliardy moich Braci – napisał aktor na Instagramie.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS