Zamknij
gwiazdy które działają charytatywnie
  • Agata Młynarska
  • Doda
  • Michał Piróg
  • 10 Zobacz
fot. EAST NEWS

Sława ma swoje cienie i blaski, a jedną z tych dobrych stron rozpoznawalności, jest możliwość pomagania innym. Wielu polskich aktorów, muzyków i innych gwiazd od dawna decyduje się wspierać akcje charytatywne, niosąc innym pomoc i nadzieję, zbierając środki na leczenie, czy przekazując datki rzeczowe i finansowe na różnego rodzaju działania pomocowe. W naszej galerii przedstawiamy polskie gwiazdy, które działają charytatywnie.

Dobrą stroną popularności jest fakt, że dzięki niej można promować różnego rodzaju działania dobroczynne, niosące pomoc osobom potrzebującym, ale także zwierzętom. Liczba organizacji oraz akcji jest bardzo duża, a wiele polskich gwiazd nie może obok nich przejść obojętnie. Pomagać może każdy z nas, jednak nie ulega wątpliwości, że osobom z pierwszych stron gazet dużo łatwiej dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Wielu polskich aktorów, muzyków i celebrytów na co dzień działa dobroczynnie i otwarcie deklaruje, że z premedytacją wykorzysta swoją popularność, skoro może ją wykorzystać w tak dobrym celu, jakim jest niesienie pomocy tym, którzy tego potrzebują.

Zobacz także: Jurek Owsiak ostro odpowiada prawicowemu dziennikarzowi: "Gdybyś znał historię, to byś wiedział"

Te gwiazdy angażują się w działalność charytatywną [GALERIA]

Katarzyna Bujakiewicz, Marcin Dorociński, Agata Młynarska, czy Mateusz Damięcki to osoby, które już od dawna wspierają działalność dobroczynną i są inicjatorami akcji społecznych różnego typu. Jednak na szczęście takich osób jest w polskim show-biznesie znacznie więcej. W naszej galerii przedstawiamy kilka z nich oraz przypominamy, w jakich inicjatywach brały udział.