Obserwuj w Google News

Jakimowicz obraził wokalistkę na wizji. Internauci wściekli: "Odrażające, powinien iść do psychiatry"

2 min. czytania
25.06.2022 15:36
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz po raz kolejny rozwścieczył internautów. Tym razem powszechnie krytykowany gwiazdor TVP skrytykował wygląd znanej wokalistki. Niemal natychmiast zarzucono mu brak kultury i taktu. W sieci pojawiły się bardzo ostre komentarze. 

Jarosław Jakimowicz
fot. screen: YouTube / Templum Christi

Jarosław Jakimowicz przed laty cieszył się opinią znanego i lubianego aktora, choć na swoim koncie nie ma zbyt wielu ról w przebojowych produkcjach. Rozgłos przyniosła mu kreacja "Cichego" w dwóch częściach "Młodych wilków", mogliśmy oglądać go także w "Pranku kojota", "Na dobre i na złe" czy "Barwach szczęścia". W 2020 roku wcielił się w menadżera Zenona Martyniuka w obrazie "Zenek". Obecnie także pracuje przed kamerami jako prowadzący kontrowersyjnego programu TVP Info "W kontrze", pojawia się także w formacie "Jedziemy".

Jakimowicz jest powszechnie znany ze skandalicznych zdaniem wielu osób wypowiedzi i uważany za przykład stronniczej, będącej "rządową tubą" Telewizji Polskiej. Wielokrotnie obrażał dziennikarzy TVN, otwarcie krytykuje środowiska LGBT, a jego wypowiedzi i żarty wzbudzały zarówno oburzenie, jak i zażenowanie widzów. W 2022 do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła nawet skarga na zachowanie prowadzącego. Jakimowicz po raz kolejny wywołał kontrowersje, jego słowa dotyczące wyglądu znanej wokalistki nie spodobały się nawet koleżance z programu Agnieszce Oszczyk.

ZOBACZ TAKŻE:  Najbardziej zaskakujące paski TVP [GALERIA]

Redakcja poleca

Jarosław Jakimowicz złośliwie skomentował wygląd wokalistki. Dziennikarz TVP po raz kolejny oburzył widzów

W programie "W kontrze" prowadzący postanowili porozmawiać o gwiazdach muzyki lat 80. i ich wizerunku. Pokazano między innymi Alison Moyet, połowę znanego przed laty duetu Yazoo. Okazało się, że wygląd wokalistki nie spodobał się 52-latkowi, który nie omieszkał ocenić jej jako "zaniedbanej".

- Widzimy tutaj Alison Moyet, połowę duetu Yazoo. No wtedy chyba tam nastolatka. Miała może 19 lat. Nie wyglądała najlepiej. Można powiedzieć: zaniedbana dziewczyna - ocenił.

Agnieszka Oszczyk nie ukrywała, że jej zdaniem komentarz Jakimowicza był nie na miejscu.

- Zaniedbana dziewczyna? Ja bym tak nie powiedziała - odparła.

Gwiazdor "Młodych wilków" nie widział jednak w swoim zachowaniu niczego nietaktownego i postanowił ciągnąć temat.

- Ale ja tak uważam. Myślę, że zaniedbana i myślę, że to jest pomysł wielu młodych osób dzisiaj. Zaniedbanie sposobem na życie, żeby pokazać, jakim się jest na buncie, bo mi się nie chce walczyć o to, żeby wyglądać lepiej - stwierdził.

Internauci nie kryją oburzenia słowami gwiazdora TVP. W sieci zaroiło się od komentarzy, w których wytykają Jakimowiczowi brak kultury i nie szczędzą ostrych słów.

- Największy ślumka w Polsce ocenia wygląd innych.

- Kwintesencja reżimowej telewizji.

- Odrażające. Na tym polega misja telewizji publicznej? Żeby wyśmiewać i obrażać ludzi? Czy ten człowiek nie rozumie, za czasem gorszy wygląd, tusza i inne mankamenty nie wynikają z zaniedbania, a na przykład z choroby?

- On jest nierozgarnięty, powinien iść do psychiatry po pomoc. Takich zatrudnia się w telewizji. Żenada - czytamy.

Wy także uważacie, że "młody wilk" po raz kolejny przesadził?