Obserwuj w Google News

Jarosław Jakimowicz wraca do telewizji. Będzie pracował dla księdza. "Zaczynam nadawanie"

2 min. czytania
10.09.2023 21:01
Zareaguj Reakcja

Jarosław Jakimowicz po zwolnieniu z TVP nie zamierza porzucać pracy w telewizji. Kontrowersyjny aktor poinformował, że dostał nową posadę, tym razem jego przełożonym będzie ksiądz. Gdzie i kiedy pojawi się na ekranach?

Jarosław Jakimowicz wraca do telewizji
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

Jarosław Jakimowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej telewizji. Aktor, który rozgłos zyskał w zasadzie wyłącznie dzięki roli w "Młodych wilkach", związał się z Telewizją Polską. Na antenie publicznej stacji prezentował swoje konserwatywne poglądy i niewybredny dowcip, niejednokrotnie atakując między innymi środowisko LGBT+ czy przeciwników politycznych PiS. Ostatecznie jednak nawet TVP zrezygnowała z jego usług w obliczu licznych skarg na zachowanie aktora. Okazuje się jednak, że to nie koniec jego przygody z telewizją.

Jarosław Jakimowicz dostał nową pracę. Były gwiazdor TVP wraca do telewizji

Na profilu Jarosława Jakimowicza na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym aktor pochwalił się, że po krótkim okresie "bumelowania" wraca do pracy w mediach. Tym razem chodzi o telewizję internetową. 54-latek zapowiedział, że rozpoczął współpracę z portalem prawy.pl, gdzie będzie można go zobaczyć już w poniedziałek 11 września. 

- Jutro zaczynam nadawanie. Ja tak naprawdę pracuję tam od sierpnia, ale moim warunkiem było przebudowanie studia, stworzenie warunków telewizyjnych. (…) Przedłużyło się, bo pan stolarz nie polakierował, nie sprawdził, że lakiernia ma wakacje - opowiadał. Profil portalu, wyraźnie konserwatywnego i popierającego prawicę, wydaje się stworzony dla byłego pracownika Telewizji Polskiej. Jakimowicz zdradził, że jego przełożonym jest ksiądz.

Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz gwiazdą prawicowego portalu. Aktor wraca na ekrany po zwolnieniu z TVP

Jarosław Jakimowicz poinformował, że jego przełożonym w nowej pracy został ksiądz, który jednocześnie będzie jego pierwszym gościem. Aktor twierdzi, że w portalu, który mają znać "prawi" ludzie, będzie przeprowadzał interesujące rozmowy.

- Portal prawy.pl ma swoją telewizję. Ludzie prawi znają ten portal. Moim bezpośrednim szefem jest ks. Ryszard Halwa. Pozdrawiam cię, Rysiu. I to jutro będzie mój pierwszy gość (...) Ja się nie boję takich rozmów. Wiem, o co chcę pytać. Wiem, jak chcę reagować. Tak więc nie mam żadnej obawy - podsumował. Czas pokaże, czy "młody wilk" zyska grono oddanych fanów i zadomowi się w nowej pracy na dłużej.

Nie przegap