Obserwuj w Google News

Gwiazda „Sanatorium miłości” w ogniu oskarżeń. Czym zawiniła Iwona?

2 min. czytania
28.09.2023 14:58
Zareaguj Reakcja

Iwona i Gerard z drugiej edycji „Sanatorium miłości” w końcu stanęli na ślubnym kobiercu. Seniorzy powiedzieli sobie „tak” jeszcze na początku sierpnia, lecz ich związek od początku nie przekonywał wszystkich widzów TVP. Iwona musiała zmierzyć się z podłymi oskarżeniami.

Gwiazda „Sanatorium miłości” w ogniu oskarżeń. Czym zawiniła Iwona?
fot. Facebook Emeryci NIEemeryci

Na początku sierpnia Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz, którzy poznali się w drugiej edycji „ Sanatorium miłości”, w końcu sfinalizowali swój związek. Uroczystość zaślubin odbyła się 5 sierpnia w urokliwych Niepołomicach, które znani kuracjusze darzą ogromnym sentymentem. Huczną imprezę zorganizowano w tamtejszym zamku, a o szczegółach weseliska para opowiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

Redakcja poleca

Jakiś czas temu nowożeńcy postanowili sprawdzić, co na temat ich związku ma do powiedzenia test na zgodność par. Iwona i Gerard poddali się mu na zaproszenie Party.pl i bez ogródek przyznawali się m.in. do tego, kto jest większym zadymiarzem w związku, kto lepiej radzi sobie za kierownicą czy kto lepiej gotuje. Choć odpowiedzi nie zawsze były jednoznaczne, prędko okazało się, że mimo dzielącej ich różnicy wieku, seniorzy dobrali się jak w korcu maku. Pojawiające się konflikty i trudności szybko pokonują, a sam Gerard nie może nadziwić się wewnętrznemu opanowaniu swojej małżonki.

Nie wszyscy jednak wróżyli szczęście miłosnej relacji kuracjuszy. Z uwagi na to, że Iwona była w programie najmłodszą uczestniczką, która w dodatku związała się z 19 lat starszym i majętnym kawalerem, zaczęto oskarżać ją o interesowność. Na czas lockdownu  Iwona przeprowadziła się do partnera, który mieszkał wtedy w swojej posiadłości z basenem w Zabrzu, co jedynie zwiększyło liczbę oskarżeń.

Sama Iwona jednak chyba nieszczególnie się tym przejmowała. W sieci pojawiały się nawet nagrania, na których rozbawieni seniorzy tańczą sobie do piosenki „Volare”. „Nie forsuj tak partnera, bo się chłopak szybko wykończy” – pisali rozbawieni fani pary.

Nie przegap
Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski