Obserwuj w Google News

Marcin Hakiel na randce? Pokazał się u boku nowej kobiety

2 min. czytania
22.09.2023 08:18
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z eleganckiego wyjścia z kobietą. Jego wybranka miała być zapewne „tajemnicza”, jednak internetowi detektywi szybko odkryli o kim mowa. 

Marcin Hakiel pochwalił się relacją z randki. Stara miłość nie rdzewieje!
fot. instagram.com/marcinhakiel

W 2022 roku po niespełna 14 latach małżeństwa Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek postanowili się rozwieść. Prowadząca „Pytania na Śniadanie” szczęście znalazła u boku swojego telewizyjnego partnera Macieja Kurzajewskiego, a jej były mąż związał się z „tajemniczą” Dominiką. Choć kobieta nie chciała być osobą publiczną, to i tak odegrała niemałą rolę w „kurzopkowej” telenoweli.

Zobacz też:  Katarzyna Cichopek nie chciała ślubu z Hakielem? "To on nalegał"

Marcin Hakiel poszedł na randkę. Wiadomo z kim

Marcin Hakiel udostępnił na instagramowej relacji zdjęcie, na którym widać, że z elegancko ubraną kobietą wybrał się do Galerii Sztuki Fijewski w Warszawie. Na fotografii widać tylko tyle, że para miała na sobie wyjściowe stroje, a do ręki kobiety był przypięty bukiecik z żywych kwiatów. Kolejna „tajemnicza” wybranka tancerza?

Jak sugeruje portal Pomponik, tę tajemniczą ukochaną już znamy. Z relacji tabloidu dowiadujemy się, że bardzo podobne kadry na swoim profilu zamieściła niejaka Dominika. Miała już próbować swoich sił w show-biznesie między innymi u boku Marcina Dubiela. Czy w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki imienniczki pokaże internautom swe lico?

Marcin Hakiel na randce z tajemniczą kobietą. Podobno wiadomo, kim jest jego wybranka

Marcin Hakiel na randce z tajemniczą kobietą. Podobno wiadomo, kim jest jego wybranka 

‧ fot. instagram.com/marcinhakiel
Marcin Hakiel pochwalił się relacją z wyjścia z kobietą. Wrócił do Dominiki?

Marcin Hakiel pochwalił się relacją z wyjścia z kobietą. Wrócił do Dominiki?

‧ fot. instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel i Dominika zerwali ze sobą kontakt. O co poszło?

Przypomnijmy, że trwające kilka miesięcy uczucie Marcina i Dominiki nie przetrwało próby czasu. Jak donosił kilka tygodni temu „Fakt”, powodem rozstania miał być brak zdecydowania ze strony tancerza.

- Marcin mówi, że jest gotowy na nowy związek, ale prawda jest taka, że on nie jest jeszcze w stanie zbudować poważnej relacji i się zdeklarować. Traktował to bardziej, jak przyjaźń. Dominika jest starsza od niego, ma małą córkę, mieszka poza Warszawą, oczekiwała, że Marcin podejmie jakieś kroki, by mogła przeprowadzić się do stolicy. Gdy się ma tak małe dziecko, nie można żyć w wiecznych rozjazdach. - informowało źródło tabloidu.

Redakcja poleca

Jaka jest prawda, tego nie wie nikt, jednak oboje zainteresowani potwierdzili te rewelacje. Nawet „tajemnicza” Dominika wydała swoje oświadczenie, co zrobiła za pośrednictwem portalu Show News: - Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu – powiedziała była wybranka tancerza, dodając niespodziewanie, że dziękuje Kasi Cichopek za zaufanie.

- Nasze córki nadal się przyjaźnią i dzięki uprzejmości mamy Helenki, planują kolejne spotkania. Mama Helenki zaufała mi w najtrudniejszym momencie swojego życia i pozwoliła opiekować się swoimi dziećmi – wyznała.

Pojawiły się plotki, że zbyt bliska relacja obecnej i byłej partnerki Hakiela była powodem rozstania. Dominika skomentowała nawet jedno zdjęcie Cichopek, sugerując, że „obie wiedzą, jaka jest prawda”.

Nie przegap
Marcin Hakiel imprezował w nocnym klubie
10 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive