Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Iwona i Gerard szaleją podczas kwarantanny. Ich wideo rozbawiło fanów

Judyta Wanicka
1 min. czytania
07.04.2020 21:34
Zareaguj Reakcja

Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości 2" zamieszkali razem i cieszą się swoim związkiem. Ostatnio pokazali w telewizji, jak spędzają kwarantannę. Przebojowa Iwona porwała 80-letniego partnera do tańca!

Iwona i Gerard z Sanatorium Miłości
fot. Facebooku:@Sanatorium Miłości TVP

Iwona i Gerard mieli się ku sobie już w "Sanatorium Miłości", ale głębsze uczucie przyszło dopiero po programie. 61-letnia Radomszczanka zdecydowała się przeprowadzić do swojego przyjaciela na Górny Śląsk. Jak wyznała w wywiadzie, dba, by 80-letni Gerard zdrowo się odżywiał i zażywał codziennej dawki ruchu. Ostatnio nawet porwała seniora do szalonego tańca. 

Sanatorium Miłości: Iwona i Gerard zamieszkali ze sobą 

Para z "Sanatorium Miłości" pojawiła się w ostatnim odcinku programu TVP "Bądźmy razem w domu". W ramach aktywizowania seniorów podczas domowej kwarantanny Iwona i Gerard zachęcili widzów do tańca. Sami zaprezentowali dynamiczne pląsy do piosenki "Volare". 

Gerard, mam niespodziankę dla ciebie. Pozwól, że włączę muzykę i... szalejemy! - powiedziała Iwona, ruszając w tany z 80-latkiem. 

Gerard, mimo podeszłego wieku, nie miał problemu z dotrzymaniem kroku żywiołowej Iwonie. Fani są pod wrażeniem ich wyczynu. 

Miłość czyni cuda! Pięknie i powodzenia!

Brawo, ale nie forsuj tak partnera, bo się chłopak szybko wykończy. 

Pani Iwono, ma Pani magiczny wpływ na swojego partnera.

Świetnie do siebie pasujecie mimo dużej różnicy wieku. 

Sanatorium Miłości: Stenia zerwała z Władysławem. Poszło o alkohol? 

 

RadioZET.pl/jw