Obserwuj w Google News

Eryk Kulm o "jaraniu" marihuany z mamą: "Jesteśmy upaleni jak gnoje"

2 min. czytania
20.09.2023 08:59
Zareaguj Reakcja

Eryk Kulm był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Młody aktor wyznał, że palenie marihuany to jedna z jego świątecznych tradycji. Robił to ze swoją mamą.

Eryk Kulm
fot. VIPHOTO/East News

Aktor Eryk Kulm wyraził jasno swój stosunek do marihuany. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim zdradził, że palił razem ze swoją mamą w święta.

Eryk Kulm o paleniu marihuany: świąteczna tradycja

Marihuana wciąż wzbudza kontrowersje. Dla jednych to sposób na wyluzowanie się, dla innych zło wcielone. Nie można jednak zapomnieć, że marihuana jest stosowana we wspomaganiu leczenia różnego rodzaju schorzeń i od 17 stycznia 2019 roku jest w Polsce dostępna jako wyrób medyczny.

Nadal "zioło" nie jest jednak powszechnie legalne. W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gościł młody aktor Eryk Kulm. Na samym początku rozmowy zdradził, że jest entuzjastą marihuany. Co ciekawe, palił ją z własną rodzicielką. - Z nikim mi się tak nie jarało blantów, jak z moją mamą. To był hit - wyznał aktor.

Redakcja poleca

Kulm kontynuował temat, zdradzając szczegóły niezwykłej świątecznej tradycji. - Zawsze na święta jaraliśmy blanta, żeby zjeść więcej - wytłumaczył aktor. - Wyobraźcie sobie - siedzimy z mamą, w pewnym momencie przekabaciliśmy ojca, by z nami jarał. No i siedzimy z rodziną całą: babcia, która już nie słyszy, druga babcia i moja siostra. Jesteśmy upaleni jako gnoje, najgorzej. I ja już leżę ze śmiechu, bo babcia mówi coś do mamy po drugiej stronie stołu i opluła moją siostrę, która była po drugim końcu stołu. I moja siostra: "Ona mnie opluła! Z tak daleka!" No i leżymy ze śmiechu - opowiedział Kulm. 

Jak widać, wspólne palenie marihuany z mamą wiąże się z bardzo pozytywnymi wspomnieniami. - Z mamą, najarani, słuchaliśmy Kabaretu Starszych Panów. (...) Genialne czasy! - dodał aktor. No cóż, jedni śpiewają kolędy, inni palą marihuanę. Ważne, żeby spędzać czas świąt w miłej atmosferze. Kulm na końcu opowieści wytłumaczył, że od jakiegoś czasu "przestał jarać".

Redakcja poleca

Eryk Kulm: gdzie grał aktor?

33-letni aktor jest synem nieżyjącego już muzyka Eryka Kulma. Po raz pierwszy przed kamerą wystąpił w młodym wieku. W 2004 roku zadebiutował w głośnym filmie "Pręgi". Postanowił kontynuować aktorstwo. W 2016 roku ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od tego czasu występuje na deskach wielu warszawskich teatrów, a także w filmach i serialach. 

Najsłynniejsze produkcje z udziałem Kulma to "Barwy szczęścia", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz", "Bodo", czy "Filip". W ostatnim czasie zagrał między innymi w komediodramacie "Teściowie 2", występując u boku Mai Ostaszewskiej. Film trafił do kin 15 września 2023 roku.

Nie przegap
10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News