Obserwuj w Google News

Doda spotyka się z byłym Gardias. Tak skomentowała przeszłość partnera

2 min. czytania
07.12.2022 08:55
Zareaguj Reakcja

Doda od jakiegoś czasu nie ukrywa już związku z Dariuszem Pachutem. Media zdążyły odkryć, że ukochany piosenkarki to były Doroty Gardias. Jak Dorota Rabczewska skomentowała romantyczną przeszłość partnera?

doda-spotyka-sie-z-bylym-doroty-gardias-tak-skomentowala-przeszlosc-partnera
fot. Artur Zawadzki/East News

Doda niedawno zniknęła z anteny Polsatu, gdy zakończył się jej show „12 kroków do miłości”. Piosenkarka nie zakochała się w żadnym z uczestników programu, ale w ostatnim odcinku poinformowała, że odnalazła miłość. Wkrótce wyszło na jaw, że spotyka się z Dariuszem Pachutem. Para pojechała na wspólne wakacje do Wietnamu, a internauci zaczęli krytykować Dodę za publiczne chwalenie się związkiem, co ich zdaniem przepowiada rychły koniec relacji. Pojawiły się nawet głosy, że Rabczewska oszukała fanów i spotykała się z Pachutem już podczas nagrań show. Mimo krytyki wokalistka wydaje się szczęśliwa. W ostatnim wywiadzie opowiedziała o związku z nowym partnerem.

Redakcja poleca

Doda o swoich byłych i związku Dariusza Pachuta z Dorotą Gardias

Wokalistka przyznała, że nie chce się przesadnie chwalić relacją z partnerem. Czuje, że pokazała za dużo w sieci. Narzekała też, że „nie stać jej na to, żeby być zwykłą dziewczyną”, która spontanicznie dzieli się szczęściem z ukochanym, bo „odbija się to 100 razy większym echem, którego sobie nie życzy”. Pytana o to, jak czuje się u boku partnera i co daje jej relacja, nie była zbyt wylewna w odpowiedziach.

Nie różnię się od nikogo innego. Ludzie zadają mi pytania, jakbym była z innej gliny ulepiona albo jakbym k*rwa wczoraj wylądowała z Marsa. Mam dokładnie taki sam system nerwowy i takie samo serce jak każdy inny, ja pie*dole

- powiedziała, subtelnie dając znać, że tak jak każdy cieszy się z nowej miłości.

Dziennikarz Pomponika zapytał wokalistki, co sądzi o narracji mediów, które nazywają Pachuta byłym Doroty Gardias. Doda postanowiła w swoim stylu skomentować poprzednią relację partnera.

Jeżeli mnie by miał ktoś nazywać przez pryzmat moich byłych, to zanim by doszedł do mojego imienia, to już by się skończył czas antenowy. Każdy ma jakąś przeszłość

- udzieliła rozbrajającej odpowiedzi Doda i roześmiała się wniebogłosy.

Kibicujecie związkowi Doroty Rabczewskiej i Dariusza Pachuta?

doda-dariusz-pachut
fot. Instagram (@dodaqueen)