Obserwuj w Google News

Związek Dody skazany na porażkę? Te zdjęcia oburzyły fanów. "Nie wierzę"

2 min. czytania
24.11.2022 18:03
Zareaguj Reakcja

Doda i Dariusz Pachut niedługo się rozstaną? Internauci skrytykowali zdjęcia piosenkarki z nowym partnerem i wieszczą szybki koniec jej związku. Czyżby sportowiec naprawdę chciał jedynie zyskać rozgłos?

Doda / Dariusz Pachut
fot. screen: Instagram @dodaqueen / dariuszpachut

Doda ma za sobą kilka nieudanych związków i dwa rozwody. Jak sama przyznaje, zakochiwała się w nieodpowiednich mężczyznach i zapłaciła za to wysoką cenę, musiała między innymi korzystać z pomocy terapeuty. Nie pomogło jej reality-show "Doda. 12 kroków do miłości", ale w finałowym odcinku programu piosenkarka zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Okazało się, że jest nim sportowiec i podróżnik Dariusz Pachut, były partner Doroty Gardias. Niestety, zdaniem części internautów Doda już teraz powiela stare błędy, a jej związek nie przetrwa zbyt długo.

Redakcja poleca

Doda chwali się zdjęciami z Dariuszem Pachutem. Internauci przepowiadają szybki koniec związku

Na profilu Dody na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których wokalistka pozuje szczęśliwa u boku nowego ukochanego. W mediach społecznościowych relacjonowała wspólny wypad do Wietnamu.

- Jesteśmy w Wietnamie (...) To moje pierwsze od roku wakacje. Był wyjątkowo pracowity, więc z radością świętuję prace nad płytą i reality (...) Przed nami jeszcze Ho Chi Minh, Hanoi, Ha Long Bay. Ale, póki co, wyciskam tę wyspę jak cytrynę i wiem, że czeka mnie prawdziwy Sajgon - napisała gwiazda pod jedną z fotografii.

Większość fanów piosenkarki bardzo cieszy się jej szczęściem i gratuluje odnalezienia bratniej duszy. Pojawiły się jednak głosy krytyki osób, które przypominają, że Dorota zarzekała się, że chce unikać medialnego rozgłosu wokół związku. Co więcej, zdaniem części internautów jej nowy związek może niedługo się rozpaść.

- Szczęście lubi ciszę. Myślę, że ten związek długo nie potrwa.

- Pan Pachut bardzo skorzysta na tej znajomości, więc jakoś nie wierzę w jego uczucie. Obym się myliła.

- A tak mówiłaś, że nie chcesz, żeby było to publiczne. Później masz pretensje, że wykorzystują cię jako gwiazdę sceniczną.

-  Każdy się cieszy, że jesteś szczęśliwa! Ale za jaką cenę? Po co znowu medialnie? Oby ten kandydat wytrzymał dłużej niż poprzednicy, trzeba go dopingować, bo będzie tego potrzebował - czytamy w komentarzach.

My jednak trzymamy kciuki za Dorotę i Dariusza i mamy nadzieję, że ich miłość to właśnie "to".