Obserwuj w Google News

Horoskop tygodniowy miłosny na 8-14 lipca. Sprawdź, co niesie przyszłość

3 min. czytania
05.07.2024 07:02

Co mówi twój horoskop tygodniowy w sprawach miłości i związków? Poznaj przepowiednię dla siebie i sprawdź, czego możesz się spodziewać między 8 a 14 lipca 2024 roku. 

Horoskop tygodniowy miłosny
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy miłosny - Baran

Baran. W twojej relacji miłosnej dojdzie teraz do pewnego przełomu. Odbędzie się rozmowa, dzięki której obie strony będą miały szansę zrozumieć się lepiej. Albo dojdą wtedy do wniosku, że są dla siebie stworzone, albo uznają, że wcale do siebie nie pasują. Obserwuj sytuację i daj sobie czas, zanim podejmiesz decyzję.

Horoskop tygodniowy miłosny - Byk

Byk. Jeśli jesteś singlem, możesz teraz spotkać kogoś, z kim będziesz się dobrze bawić. Zapragniesz spędzać z tą osobą więcej czasu i zaczniesz żywić nadzieję, że zainteresujesz ją sobą na dłużej. Lepiej jednak nie próbuj jej zaintrygować przy użyciu kłamstw. Szybko wyjdą na jaw i nie będziesz już w stanie podtrzymać tej więzi.

Horoskop tygodniowy miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta. Masz ogromne wyrzuty sumienia związane z pewną osobą. Nawet jeśli wydaje ci się, że możesz jej już nigdy więcej nie zobaczyć, postaraj się napisać słowo "przepraszam". Niezależnie od reakcji tej osoby, poczujesz dużą ulgę. Od tej pory zaczniesz się lepiej rozumieć sam ze sobą. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Rak

Rak. Możesz mieć wrażenie, że druga osoba snuje wobec ciebie przedwczesne plany. Ty sam nie wiesz nawet jeszcze czego chcesz, a tymczasem partner obmyślił wszystko ze szczegółami. Postaraj się wytłumaczyć to delikatnie, bo w przeciwnym razie bardzo go zranisz. Single odrzucą wielbiciela, którym nie są zainteresowane.

Horoskop tygodniowy miłosny - Lew

Lew. To, czego pragniesz najbardziej, podczas tegorocznych wakacji przyjdzie do ciebie samo i nie będzie wymagać żadnych interwencji. Aby tak się stało, musisz jednak uzbroić się w cierpliwość i spokój. Dopiero wtedy, gdy uwierzysz, że naprawdę na to zasługujesz, otrzymasz wymarzony prezent od losu. Popracuj więc nad tym, w jaki sposób o sobie myślisz. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Panna

Panna. Pamiętaj, że aby związek był udany, dwie osoby muszą być ze sobą w partnerskiej relacji. Nie pozwalaj, by ktoś nad tobą dominował, i sam także nie próbuj z nim wygrać. O wiele lepiej zrobisz, jeśli zaczniesz szukać w tej znajomości głębszego porozumienia. Wysłuchaj uważnie tego, co mówi druga osoba. Co tak naprawdę próbuje ci przekazać?

Horoskop tygodniowy miłosny - Waga

Waga. Nie próbuj okazywać nikomu wdzięczności za to, że w ogóle się tobą zainteresował. Miewasz czasem tendencję do przesadnej skromności i jest ona dla ciebie zgubna. Kiedy spojrzysz w lustro z dumą i wreszcie zauważysz, ile jesteś wart, nikt nie będzie w stanie odebrać ci wiary w siebie. Zacznij dostrzegać zalety, zamiast skupiać się na wadach. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Skorpion

Skorpion. Osoba, którą teraz często rozpamiętujesz, zupełnie już o tobie zapomniała. Im szybciej przyjmiesz to do wiadomości, tym będzie lepiej. Twoja tęsknota działa jak blokada i uniemożliwia ci docenienie tego, co wydarza się tu i teraz. W ten sposób możesz przegapić coś wspaniałego. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Strzelec

Strzelec. Osoba, w której jesteś zakochany, zupełnie nie ma o tym pojęcia. Dopóki nie powiesz jej tego wprost, nie licz na przełomową rozmowę na temat wspólnej przyszłości. Chcesz przeżyć razem coś, co na zawsze utkwi ci w pamięci? Musisz podjąć ryzyko i wyznać, co naprawdę czujesz. W przeciwnym wypadku nic się nie wydarzy. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Koziorożec

Koziorożec. Możesz już zdecydować, że w twoim życiu zakończył się czas przyjmowania bolesnych lekcji od losu. Zacząłeś już rozumieć, co sprawia, że przyciągamy do siebie takie, a nie inne doświadczenia. Teraz jesteś gotowy wykorzystać wyciągnięte wnioski - albo wprowadzając swoją miłosną relację na wyższy poziom, albo zaczynając coś nowego. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Wodnik

Wodnik. Oglądanie się za siebie to najgorsza rzecz, jaką możesz sobie teraz zrobić. Zaczniesz wtedy idealizować kogoś, kto jest zupełnie przeciętny i wcale w niczym cię nie przewyższa. Jeśli postanowisz uznać, że to twój wymarzony partner, będziesz cierpieć do końca roku. Ta osoba zupełnie nie zasługuje na takie miano. 

Horoskop tygodniowy miłosny - Ryby

Ryby. Umów się na spotkanie z kimś, kto wcześniej zupełnie cię nie interesował. Ta osoba zaimponuje ci swoją pewnością siebie i skłoni do tego, by odrobinę zaszaleć. Jeśli to zrobisz, zostawisz za sobą wszystkie smutki z przeszłości. Twój humor poprawi się na długo i nikt nie będzie w stanie go zepsuć. Ta przyjaźń może zmienić twoje życie na lepsze!

Źródło: Radio ZET

Nie przegap