Obserwuj w Google News

Doda w Wietnamie. Wokalistka chwali się wakacjami spędzonymi z ukochanym na słonecznej plaży

1 min. czytania
06.12.2022 07:52
Zareaguj Reakcja

Doda wyjechała do Wietnamu. „Na Mikołajki”, jak pisze na swoim koncie na Instagramie. Jak gwiazda spędziła rajskie wakacje? Te filmy nie zostawiają wątpliwości.

Doda w Tańcu z gwiazdami
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Dorota Rabczewska wyjechała do Wietnamu z ukochanym Dariuszem Pachutą i chwali się swoimi rajskimi wakacjami. Zdjęcia i wideo z plaży, które Doda udostępnia w sieci, nie pozostawiają nic wyobraźni.

Redakcja poleca

Doda w Wietnamie. Artystka świętuje Mikołajki wśród palm 

Na koncie na Instagramie polskiej artystki, które obserwuje ponad 1,5 miliona fanów, pojawiły się nowe zdjęcia i wideo z wakacji z Wietnamu. Widzimy na nich, jak artystka zajada się soczystymi owocami, ściska ukochanego na plaży i kąpie w basenie. Fotografie pojawiły się także na jej oficjalnym koncie na Facebooku (686 tys. obserwujących)

Fotografie powstały we współpracy z biurem podróży Rainbow, a Rabczewska jest zachwycona luksusami, w jakich przyszło jej mieszkać.

Doda wypuściła nowy teledysk

W tym miejscu warto przypomnieć, że Doda pochwaliła się także nowym teledyskiem do piosenki „Wodospady”, który pojawił się na YouTube w sobotę 5 listopada. Klip prezentuje się następująco:

Czytaj także:  Katarzyna Warnke wróci do Piotra Stramowskiego? "Zdarzyło mi się raz wrócić"

RadioZET.pl/Instagram/YouTube

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo