Zamknij

Doda wyproszona z restauracji. Nie zjadła śniadania z ukochanym przez swój strój

03.12.2022 20:10

Doda spędza romantyczne chwile z ukochanym w Wietnamie. Niestety sielankę popsuł nieprzyjemny incydent. Obsługa hotelowa wyprosiła wokalistkę z restauracji.

Doda
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda po intensywnej pracy nad kolejną solową płytą oraz promocji albumu, zdecydowanie zasłużyła na odpoczynek. Razem z ukochanym Dariuszem Pachutem wybrała się na wycieczkę do Wietnamu.

Doda wyproszona z restauracji. Poszło o jej strój 

W mediach społecznościowych obu partnerów mogliśmy zobaczyć kolejne etapy wycieczki. Rabczewska pokazała na Instagramie piękny, luksusowy hotel, w którym się zatrzymali, a także niezapomniane chwile, gdy karmili słonie i żyrafy.

Jednak nie obyło się również bez incydentów, które nieco psują sielankę gwiazdy. Artystka poinformowała na Instagramie, że została pogryziona w nocy przez pluskwy, tym razem nie było jej dane zjeść śniadania w towarzystwie ukochanego, ponieważ wyproszono ją z hotelowej sali restauracyjnej.

Doda nie zjadła romantycznego śniadania z Pachutem. Wyproszono ją z restauracji

Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych piosenkarki, ta pojawiła się w restauracji w srebrnym staniku i stringach z frędzlami. Obsługa hotelowa nie wpuściła jej w takim stroju na śniadanie - Zostałam poproszona o zmianę outfitu - opowiada fanom Doda nie tracąc humoru.

Doda/Instagram
fot.

Doda/Instagram

Następnie wokalistka zaprezentowała ekologiczną farmę przyhotelową, w której uprawiany jest między innymi pieprz oraz skąd pochodzą jajka serwowane w lokalu na śniadanie.

loader