Zamknij

Katarzyna Warnke wróci do Piotra Stramowskiego? "Zdarzyło mi się raz wrócić"

05.12.2022 22:48

Katarzyna Warnke w ostatnim wywiadzie została zapytana o swój były związek z Piotrem Stramowskim? Czy aktorka ma zamiar wrócić do gwiazdora?

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Przez lata para znana z filmów Patryka Vegi była wzorem zakochanych o współczesnym podejściu do związku. Coś się rozsypało i coś się rozwiało, w wyniku czego Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zakończyli relację. Czy jest jednak szansa, że do siebie wrócą?

Katarzyna Warnke wróci do Piotra Stramowskiego?

Pod koniec 2022 roku pojawiły się doniesienia o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Dla niektórych zakończenie związku jest o tyle problematyczne, że para doczekała się dziecka - trzyletniej córki Heleny. Aktorka nie żyje jednak w XIX wieku i doskonale wie, że istnieje zjawisko rodziny patchworkowej, poza tym ma na tyle dużo szczęścia w dziedzinie zarobków, że może funkcjonować bez partnera. Poinformowała w najnowszym wywiadzie.

Redaktorzy portalu Pomponik zapytali gwiazdę o ewentualny powrót do Stramowskiego.

Nie jestem za tym, choć ostatnio poznałam parę, która się ponownie połączyła po wielu latach. (...) wydaje mi się, że żyjemy już w trochę innym społeczeństwie. Myślę, że to nie była kwestia romantyzmu, że kiedyś te małżeństwa trwały do końca, ale względów praktycznych. Także to jest kwestia zobowiązań, możliwości finansowych. Ale ja jestem za tym, żeby doceniać ten czas, który się razem przeżyło i cieszyć się, że to się udało, cieszyć się przede wszystkim owocem, czyli na przykład dzieckiem i nie popsuć relacji do końca.

Nauczona doświadczeniem Warnke wie, że nie warto wracać do partnerów, z którymi się nie powiodło, więc Stramowski nie ma raczej co liczyć na ponowny związek z aktorką.

Zdarzyło mi się raz wrócić i to był błąd. Oczywiście ja dopuszczam [że do tego dojdzie], natomiast raczej uważam, że rozdziały zamknięte należy pozostawić zamkniętymi.

Jak widać, Warnke ma dość konkretny stosunek do tego typu sytuacji. Wścibski pracownik Pomponik zapytał również o tegoroczne Boże Narodzenie, a konkretnie, jak spędzi je córka aktorów.

Myślę, że to jest kłopot wielu rodzin patchworkowych, a taką się właśnie stajemy. Myślę, że spokojnie da się to połączyć, zawsze tutaj najważniejsza jest relacja pomiędzy rodzicami, którzy się rozstają i staramy się, żeby była jak najlepsza.

Warnke zapewniła też, że wciąż ma dobre relacje ze Stramowskim. Wygląda więc na to, że szczęściem ich córki nikt nie powinien się martwić, a szczególnie kolorowa prasa i jej czytelnicy.

loader

RadioZET.pl/Pomponik