Obserwuj w Google News

Gwiazda hitu Netflix zagra Dodę? "Myślałam, że to tylko ze mną jest coś nie tak"

2 min. czytania
04.12.2022 21:59
Zareaguj Reakcja

Fani Dody twierdzą, że piosenkarka do złudzenia przypomina Jennę Ortegę - gwiazdę nowego hitu Netflix "Wednesday". Aktorka wcieli się w polską wokalistkę?

Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Czy aktorka z "Wednesday" w przyszłości wcieli się w Dodę? Tego chcieliby fani polskiej artystki, którzy twierdzą, że gwiazda Netflix do złudzenia ją przypomina.

"Wednesday": Jenna Ortega wygląda jak Doda?

Ostatnimi czasy triumfy święci spin-off "Rodziny Addamsów" stworzony przez Tima Burtona, opowiadający o nastoletniej Wednesday. Międzynarodowy hit dotarł nawet do fanów Dody, którzy nie mogą się nadziwić rzekomemu podobieństwu do młodej aktorki. Co na to piosenkarka?

Redakcja poleca

Doda zamieściła na swoim Instagramie relacje, w których pochwaliła się licznymi wiadomościami od fanów, twierdzących, że Jenna Ortega - odtwórczyni głównej bohaterki serialu Netflix, wygląda jak młoda wokalistka. Jedyne co ma je różnić to kolor włosów.

dodaqueen/Instagram
fot. dodaqueen/Instagram
dodaqueen/Instagram
fot. dodaqueen/Instagram

Doda przyznała, że fani mają częściowo rację. Stwierdziła jednak, że najbardziej przypomina Wednesday... mentalnie. Zamieściła post na Instagramie ze zdjęciem z Halloween sprzed 8 lat. Okazuje się, że piosenkarka przebrała się wówczas za postać z "Rodziny Addamsów".

Co ciekawe, jedna z komentujących osób, stwierdziła, że za kilka lat Ortega mogłaby zagrać Dodę w filmie lub serialu o piosenkarce.

To jak będą nagrywać parę lat później to Już mamy Główna rolę dla Ciebie.

Okazuje się, że niektórzy fani Dody początkowo nie wiedzieli, czy ktoś potwierdza wyłapane przez nich podobieństwo.

Już myślałam, że to tylko ze mną jest coś nie tak.

Czy Doda doczeka się kiedyś biografii filmowej? Przekonamy się za jakiś czas.

Redakcja poleca

"Wednesday": o czym jest nowy serial Netflix?

"Wednesday" to produkcja ukazująca tytułową bohaterkę jako uczennicę w Nevermore Academy. Serial składa się z ośmiu odcinków. Pierwsze cztery reżyserował Tim Burton. Wednesday próbuje opanować swoje zdolności parapsychiczne, powstrzymać istotę terroryzującą miasteczko Jerycho i rozwiązać tajemnicę sprzed 25 lat. Oprócz Ortegi i Myers w obsadzie znaleźli się Christina Ricci, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie, Isaac Ordonez i George Burcea.

RadioZET.pl/Instargram