Obserwuj w Google News

Nowy serial Netflixa pobił "Stranger Things". Polacy oszaleli na jego punkcie

1 min. czytania
30.11.2022 17:13
Zareaguj Reakcja

"Stranger Things" to klasyk platformy Netflix, dlatego tak wielkie emocje wywołują produkcje, którym udaje się przebić popularność wspomnianego serialu. Obecnie na platformie króluje "Wednesday" i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Wednesday
fot. Courtesy of Netflix

Nowy serial Netflixa pobił "Stranger Things". To niełatwe zadanie, bo amerykański serial jest uwielbiany przez widzów na całym świecie. Obecnie jednak użytkownicy Netflixa zachwycają się produkcją o tytule "Wednesday" w reżyserii Tima Burtona.

Zobacz także:   TOP seriale na Netflixie. Tego nie wypada przegapić [TYTUŁY]

Serial "Wednesday" pobił "Stranger Things". Polacy oszaleli na jego punkcie

"Wednesday" to serial, którzy przybliża losy Wednesday Addams, popularnej bohaterki znanej z produkcji "Rodzina Addamsów". Tym razem wciela się w nią Jenna Ortega. W netflixowej wersji Wednesday prowadzi śledztwo w sprawie zabójstw, zdobywając przyjaciół i wrogów. Bohaterka jest bezwzględna i sarkastyczna. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun serialu.

"Wednesday", jak podaje portal serialowa.pl, oglądano przez łącznie 341,2 mln godzin, co jest rekordem dla serialu anglojęzycznego na platformie. Dla porównania, 4. sezon "Stranger Things" w ciągu pierwszego tygodnia oglądano 335,01 mln godzin. Netflix zdradził, że "Wednesday" jest numerem 1 w aż 83 krajach, w tym w Polsce.

Redakcja poleca

"Wednesday": gdzie oglądać?

Serial "Wednesday" jest dostępny tylko i wyłącznie na platformie Netflix. Dostęp do biblioteki Netflixa jest płatny.

Zobacz także:  Pożegnanie Zuzy w "Na Wspólnej" będzie gorsze niż Hanki Mostowiak w kartonach

RadioZET.pl/serialowa.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +