Obserwuj w Google News

Doda nie przyznaje się do rodziny? Nie ma z nimi kontaktu

2 min. czytania
12.09.2023 09:30
Zareaguj Reakcja

„Doda. Dream Show” to nowy program Polsatu, w którym Dorota Rabczewska odsłania kulisy swojej sławy i dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. W drugim odcinku ujawniła, jakie relacje łączą ją z przyrodnim bratem. Między nimi nie jest dobrze…

Doda nie przyznaje się do rodziny? Nie ma z nimi kontaktu
fot. VIPHOTO/East News

Nowe reality show Dody jest na antenie od niedawna, a już wywołuje spore emocje. Odbiór pierwszego odcinka „Doda. Dream Show” nie był jednoznacznie dobry. Fani zwracali uwagę między innymi na nieodpowiednie zachowanie celebrytki. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy pod jej adresem. „Po pierwszym odcinku stwierdzam, że jesteś osobą zdolną do życia tylko ze sobą” – napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Plany były niezwykle ambitne. Edward Miszczak z pewnością wiązał z reality show Dody ogromne nadzieje, w końcu zatrudnił gwiazdę, która już raz zrobiła furorę na antenie słonecznej stacji. Jednak liczby mówią same za siebie…

Redakcja poleca

Mogłoby się wydawać, że głośna promocja programu przyniesie zadowalającą oglądalność. Wirtualne Media ustaliły jednak, że oglądalność pierwszego odcinka „Dream Show” była prawie o połowę niższa od pilotażowego odcinka „Doda. 12 kroków do miłości”. Czy po drugim odcinku się to zmieni? Być może, przecież piosenkarka coraz odważniej opowiada o swoim życiu prywatnym.

Redakcja poleca

Doda nie lubi swojego brata? Nie chce mieć z nim nic wspólnego

W drugim odcinku „Dream Show” widzowie poznali Wandę, mamę Dody. Kobieta przekazała piosenkarce list od Rafała Rabczewskiego, syna Wandy z poprzedniego związku. To skłoniło Dodę do refleksji na temat jej relacji z przyrodnim bratem. – Temat mojego brata denerwuje mnie, bo tak naprawdę nasze drogi się rozeszły kiedy on poszedł na studia, a ja poszłam do liceum. W ogóle nie mieliśmy ze sobą kontaktu, mój brat mnie chyba nie lubił – powiedziała.

Przyznała też, że nigdy nie czuła wsparcia ze strony Rafała. W związku z tym nie czuje się zobowiązana do wyciągania ku niemu pomocnej dłoni. – Niech każdy sobie sam pomaga. On mi nigdy w niczym nie pomógł. Nie chcę, żeby mnie z nim łączyć – oznajmiła.

Redakcja poleca

Ile rodzeństwa ma Doda? Rafał Rabczewski nie jest jej jedynym bratem

Doda wychowała się w patchworkowej rodzinie. Rafał nie jest jedynym nieślubnym dzieckiem rodziców Dody. Paweł Rabczewski, ojciec piosenkarki, doczekał się córki Pauliny z pozamałżeńskiego związku. Przyrodnia siostra piosenkarki swego czasu narzekała, że jej ojciec nie wywiązywał się z obowiązku alimentacyjnego.

Paulina nie była jedynym dzieckiem Pawła Rabczewskiego, które zrodziło się z młodzieńczego romansu. Jest nim także Grzegorz, kolejny przyrodni brat Dody. „Fakt” informuje, że relacje gwiazdy i Grzogorza nigdy nie były poprawne – z nim także piosenkarka nie utrzymuje kontaktu.

Nie przegap
Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News