Obserwuj w Google News

Doda i Dariusz Pachut jednak są razem? Internauci przedstawili wyniki śledztwa

2 min. czytania
22.08.2023 15:55
Zareaguj Reakcja

Nie cichnie zainteresowanie fanów wokół związku Dody i Dariusza Pachuta. W sieci pojawiły się już pierwsze wyniki „śledztwa”. Internauci dokładnie prześledzili to, co piosenkarka i podróżnik publikują w mediach społecznościowych. Są zdania, że para nadal jest w związku.

Doda jednak jest w związku z Dariuszem Pachutem?
fot. VIPHOTO/East News

18 lipca gruchnęła wieść o tym, że Doda i Dariusz Pachut się rozeszli. Z ich kont na Instagramie zniknęły wspólne zdjęcia, co miało być dobitnym znakiem rozstania. Oboje jednoznacznie nie skomentowali tych doniesień. Potem emocje podsycił m.in. wywiad Dody, który przerwała ze łzami w oczach, mówiąc, że chciałaby być szczęśliwa i zakochana.

Pojawiły się też doniesienia od tajemniczego informatora, który miał twierdzić, że para mocno pokłóciła się po koncercie TVP we Władysławowie i Doda podjęła decyzję o rozstaniu. Piosenkarka w jednym z postów na Instastory wspominała, że jest na trudnym etapie swojego życia, głos zabrał również management wokalistki, prosząc, aby nie łączyć jej projektów zawodowych z Dariuszem Pachutem. Fani Dody i tak są zdania, że para jest razem. W sieci pojawiły się filmiki, które mają być dowodem na ich tezę.

Zobacz także:  Dariusz Pachut przerwał milczenie. Potwierdził rozstanie z Dodą? "Poszliśmy w złą stronę"

Fani podjęli śledztwo w sprawie związku Dody i Dariusza Pachuta

Zwrócono uwagę na to, że Doda pokazała na Instastory zdjęcie z Krety, które zdaniem internetowych detektywów wygląda jak żywcem wyjęte z katalogu. W związku z tym zaczęto spekulować, że być może piosenkarka jednak udała się Włoch – to tam aktualnie przebywa Dariusz Pachut.

Redakcja poleca

Na jednym z profili na TikToku pojawiły się nagrania. Jedno z nich przedstawia Dariusza Pachuta, który opowiada o swoim wyjeździe: poleca zwiedzić Cortinę i wybrać się na ferraty, zamiast odwiedzać sklepy typu Gucci. Właśnie tę nazwę sklepu zaakcentował, co od razu przypomniało fanom kultowe słowa Dody sprzed lat: „Jest to Gucci”. Uwadze samozwańczych śledczych nie umknęły też okulary.

Zauważono, że Doda miała na swoim Instastory identyczne okulary, co Dariusz Pachut, ale potem relacja została skasowana. Internauci dopatrywali się również oblicza Dody w odbiciu szkieł.

„Doda odbija się w okularach” – twierdzili komentujący na TikToku.

Oczywiście, że są, Doda dodała chwilę później storkę w takich samych okularach i zaraz usunęła” – napisał jeden z użytkowników.

To jednak nie wszystko. Opublikowano też filmik, na którym Dariusz Pachut w warunkach polowych smaży jajecznicę. W tym przypadku internauci stwierdzili, że ironiczne zbliżenie na stopę podróżnika, odzianą w skarpetkę i klapek, jest kompletnie w stylu Dody. Spekulują, że filmik jest dziełem piosenkarki.

Na bank to ona. Tylko Doda mogła zrobić zbliżenie na skarpetę w japonce – pisano.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER