Obserwuj w Google News

Loreen pozwie polską telewizję? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w ogniu krytyki

2 min. czytania
02.09.2023 09:51
Zareaguj Reakcja

Pierwszy odcinek 19. sezonu show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już za nami. Uczestnicy postawili poprzeczkę naprawdę wysoko, czego niestety nie można powiedzieć o charakteryzatorach. Loreen wyszła… Koślawo.

Loreen pozwie polską telewizję? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w ogniu krytyki
fot. Martin Meissner/Associated Press/East News + instagram.com/nsinckler/

Pierwszy odcinek 19. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” udowodnił, że pod względem wokalnym może to być jedna z lepszych edycji. Na scenie zaśpiewali:  Ewelina Flinta, Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Kuba Szmajkowski, Magdalena Kumorek i Jagoda Szydłowska. Ostatnia uczestniczka jest spoza show-biznesu i została zakwalifikowana do programu w drodze castingu. Wygrała też pierwszy odcinek wcielając się w Agnieszkę Chylińską.

Zobacz też:  Imprezowali z Edwardem Miszczakiem. „Wbrew pozorom nie jestem pijany”

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w ogniu krytyki. Poszło o Loreen

Choć mowa dopiero o pierwszym odcinku serii, już pojawiły się pierwsze kontrowersje. Na charakteryzatorów programu spadała fala krytyki za Loreen, w którą wcielił się Nick Sinckler. Choć nie ma wątpliwości, że wokalista świetnie poradził sobie z powierzonym mu zadaniem wokalnym, to niestety wielu zwróciło uwagę na to, że charakteryzacja pozostawiała wiele do życzenia.

Redakcja poleca

Internauci nie mają litości dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Internauci wyraz swojego niezadowolenia zaistniałą sytuacją dali w komentarzach na Instagramie. Wśród wyrazów uznania dla samego Nicka Sincklera za jego wykon pojawiły się sugestie, że wykreowana przez charakteryzację Loreen wyglądała mało zdrowo.

- Lorcia po roku w TVP – ironizowała jedna z internautek; - Obraza dla Loreen, bo zrobili masakrę straszną z wyglądu – czytamy dalej; - Mam nadzieję, że w przyszłości usłyszymy tą piosenkę w wykonaniu samego Nicka bez charakteryzacji – dodaje ktoś inny; - Loreen mogłaby podać do sądu polską telewizję - stwierdza kolejna osoba. 

Nie przegap
Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News