Obserwuj w Google News

Skrzynecka i Gąsowski wcale nie wracają do Polsatu? Aktorka komentuje

2 min. czytania
30.08.2023 15:17
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski rozstali się z Polsatem w burzliwej atmosferze. Winą za to obarczono Edwarda Miszczaka, który przechodząc do słonecznej stacji, zaprowadził rewolucję w rozrywkowym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z czasem zaczęto plotkować o tym, że zarówno Gąsowski, jak i Skrzynecka wrócą do łask. Czy to prawda?

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wcale nie wracają do Polsatu? Aktorka komentuje
fot. Instagram: @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski pożegnali się z pracą w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdy Edward Miszczak podjął decyzję o „odświeżeniu formatu”. Zakulisowe trzęsienie ziemi w Polsacie wywołało niemałe poruszenie i było sporym zaskoczeniem dla widzów oraz samych gwiazd. Część z nich podobno drżała o swoje posady.

Redakcja poleca

Wieloletni jurorzy muzycznego show zniknęli z ekranów. Niedawno jednak zaczęto plotkować o ich potencjalnym powrocie. Doniesienia te podsycił sam Miszczak, mówiąc w rozmowie z „Super Expressem”, że trwają rozmowy ze zwolnionymi celebrytami.

– To, że Kasie odeszła od nas, to że Gąsu od nas odszedł, to nie są ostateczne decyzje. Rozmawiamy i z Kasią, rozmawiamy i z Gąsem. Jego syn jest teraz w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tu się wszystko ułożyło. To tylko media robią ze mnie krwiożerczego człowieka. A tak nie jest. Proszę zobaczyć, jestem delikatnym facetem – stwierdził dyrektor programowy Polsatu.

Jakiś czas temu spekulowano, że Gąsowski i Skrzynecka zostaną gospodarzami programu śniadaniowego. Czy tak się stanie? Wpis gwiazdy rzuca światło na te domysły.

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nie wrócą do Polsatu?

Sensacyjne wieści o rzekomym powrocie do łask władz stacji dotarły do Skrzyneckiej i Gąsowskiego. Aktorka poczuła się zobowiązana do wyjaśnienia, jak naprawdę wygląda jej sytuacja zawodowa. W długim poście opisała, czym ona i Gąsowski zajmowali się w ostatnim czasie oraz wyjaśniła, że na razie nie ma perspektyw na powrót do Polsatu.

„W naszej odpowiedzi na rozmaite spekulacje mniej lub bardziej prawdziwych prasowych tytułów. Pozdrawiamy Was serdecznie wraz z @piotr.gasowski.official. Nagłówki prasowe wiele nadinterpretują, zwiastując (cytuję) "Głośny Powrót do Polsatu Piotra Gąsowskiego i Katarzyny Skrzyneckiej w nowym Show!" To - póki co - jeszcze nie to” – napisała Skrzynecka.

Oznajmiła, że niedawno zaangażowała się z Piotrem Gąsowskim w nowy projekt, który można obejrzeć na antenie konkurencyjnej stacji.

„Tej wiosny kanał Kino Polska zaprosił Piotra i mnie GOŚCINNIE do zrealizowania serii scen komediowych, będących oprawą dla kilku odcinków nowego programu prezentującego najlepsze występy polskich kabaretów. W każdej kolejnej serii odcinków Kino Polska/ZoomTV gościć będzie kolejne pary lubianych aktorów. NIE, NIE JESTEŚMY PROWADZĄCYMI !!!. Jesteśmy aktorami serii zabawnie napisanych scen i komediowych dialogów. Bardzo sympatyczna formuła.
Program "Kabaretowe Przeboje" dla Kino Polska będzie prezentowany od 4 września na kanale ZoomTV” – stwierdziła Skrzynecka.

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News