Katarzyna Skrzynecka nie chce wspominać o Miszczaku? Przerwała wywiad

27.01.2023 10:30

Katarzyna Skrzynecka padła ofiarą zaskakujących zakulisowych zmian w Polsacie. Razem z Michałem Wiśniewskim była zmuszona pożegnać się z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zwolnienie jurorów odbiło się głośnym echem w sieci i wywołało spore oburzenie wśród fanów muzycznego show. Choć nieoficjalnie mówi się, że zaskakujące zmiany są efektem pojawienia się w Polsacie Edwarda Miszczaka, same gwiazdy nie za bardzo chcą to komentować. Zapytana o nowego dyrektora programowego Skrzynecka niedawno przerwała wywiad.

Katarzyna Skrzynecka nie chce wspominać o Miszczaku? Przerwała wywiad
fot. Artur Zawadzki/REPORTER, Jan Bielecki/East News

Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wieloletnia jurorka w muzycznym show straciła posadę mniej więcej w tym samym czasie, w którym stery w Polsacie przejął Edward Miszczak i to właśnie on (nieoficjalnie) miał być powodem radykalnych zakulisowych zmian. Informacja o zwolnieniu spadła na Skrzynecką jak grom z jasnego nieba. Z opublikowanego przez nią posta wynika, że przyjęła tę wiadomość z zaskoczeniem.

Jak się okazuje, nie będę już jurorem w nowej, 18. edycji TTBZ. Będę za Wami ogromnie tęsknić napisała na Instagramie.

Gwiazda nie poznała prawdziwych powodów swojego zwolnienia. Nie podano ich też widzom. Do mediów trafiły jednak przecieki, z których można wywnioskować, że twórcy show postanowili odświeżyć format. Mimo to Skrzynecka zapewniła, że nie czuje żalu w związku z decyzją władz stacji. Czy na pewno?

Zobacz także: Nowa gwiazda Polsatu dostała angaż w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” 

Katarzyna Skrzynecka nie chce odpowiadać na pytania o Edwarda Miszczaka

W najnowszej rozmowie z Pudelkiem gwiazda oznajmiła, że zmiany, które ostatnio zaszły w jej życiu, uważa za coś naturalnego. Poza tym jako rozpoznawalna aktorka nie narzeka na brak zajęć.

— Bardzo dużo pracuję przede wszystkim w teatrze, więc pracy na szczęście nie brak. Bardzo się cieszę, że program będzie kontynuowany, bo to cudny program. Dla mnie to też była absolutna muzyczna przygoda życia — powiedziała.

Zapewniła przy tym, że wierzy w to, że zastępujący ją Paweł Domagała stanie na wysokości zadania i spełni się w roli jurora. Jednak kiedy zapytano ją, co sądzi o pogłoskach, które sugerują, że jej zwolnienie wiąże się z przejęciem wladzy w Polsacie przez Miszczaka, Skrzynecka zamilkła.

Już sobie wszystko omówiliśmy, bardzo dziękuję, pogadajcie jeszcze z innymi gośćmi dzisiejszego wieczoru. Ściskam serdecznie, wszystkiego dobrego — ucięła temat.

Dlaczego tak zareagowała? Niedawno w sieci pojawiły się nowe doniesienia, z których wynika, że Skrzynecka wcale nie rozstaje się z Polsatem. Jeden z tabloidów spekulował, że zostanie ona zatrudniona w roli prowadzącej program śniadaniowy. Być może gwiazda nie chciała komentować plotek na temat swojego zwolnienia, ponieważ Edward Miszczak zaproponował jej inną pracę...

loader

Źródła: RadioZET.pl/Pudelek.pl/Se.pl