Obserwuj w Google News

Imprezowali z Edwardem Miszczakiem. „Wbrew pozorom nie jestem pijany”

2 min. czytania
19.07.2023 10:02

Wiadomo już, kto wystąpi w 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestnicy spotkali się na wieczorku zapoznawczym. Na imprezie nie zabrakło też głównego sprawcy tego zamieszania – Edwarda Miszczaka.

Imprezowali z Edwardem Miszczakiem. „Wbrew pozorom nie jestem pijany”
fot. Artur Zawadzki/East News

Widzowie z niecierpliwością czekają na 19. edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestnicy programu już od jakiegoś czasu intensywnie trenują przed występami, jednak mimo wszystko udało im się znaleźć chwilę na imprezę integracyjną. Zapowiada się naprawdę zgrana ekipa.

Zobacz też:  Gąsowski broni udziału syna w TTBZ. Odpiera zarzuty o nepotyzm. "***** was"

19. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – kto wystąpi?

Na oficjalnych profilach „TTBZ” pojawiły się już zapowiedzi uczestników zbliżającej się jesiennej edycji show. Wiemy już, że możemy spodziewać się występów Eweliny Flinty, Poli Gonciarz, Kuby Szmajkowskiego, Marcina Januszkiewicza, Nicka Sincklera i wybranej w castingu Jagody Szydłowskiej.

Redakcja poleca

Jak donosi portal „Pomponik”, ekipa spotkała się już na wieczorku zapoznawczym. Na imprezie miał bawić się też sam Edward Miszczak oraz zasiadający w jury Paweł Domagała. Co więcej – paparazzi „przyłapało” kolejną uczestniczkę 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czyli aktorkę Magdę Kumorek.

Wiele wskazuje na to, że drużyna jest naprawdę dobrze dobrana. Na Instagramie Kuby Gąsowskiego pojawiło się zdjęcie z Jagodą Szydłowską i jak podkreślił aspirujący gwiazdor – na fotografii nie był pijany.

Kuba Gąsowski i Jagoda Szydłowska na imprezie integracyjnej "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kuba Gąsowski i Jagoda Szydłowska na imprezie integracyjnej "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

‧ fot. screen Instagram @kuba_gasowski

19. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – kiedy premiera?

Wiemy już, że „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się też w jesiennej ramówce. „Rewolucja” tego programu miała miejsce przy okazji wiosennej edycji, dlatego nie zapowiada się, by tak, jak w przypadku „Tańca z Gwiazdami”, miało dojść do jakichkolwiek opóźnień.

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News