Obserwuj w Google News

Gwiazdy TVP w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Przechodzą do Polsatu?

2 min. czytania
05.07.2023 09:23
Zareaguj Reakcja

Twoja twarz brzmi znajomo” już jesienią wraca na ekrany Polsatu. Fani programu dociekają, jakie gwiazdy staną w muzyczne szranki. Właśnie wyciekły dwa głośne nazwiska – kto będzie konkurował z Eweliną Flintą?

Kolejni uczestnicy Twoja twarz brzmi znajomo Polsat
fot. screen Facebook Twoja twarz brzmi znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo” niedługo wraca z 19. sezonem. Na razie nie czekają nas większe zmiany – te już za nami. Pożegnaliśmy się z Katarzyną Skrzynecką, Michałem Wiśniewskim i Piotrem Gąsowskim. Do jury dołączy Paweł Domagała, a do grona prowadzących Maciej Rock. Wiadomo już, że jedną z gwiazd, które zawalczą o 100 tys. zł, będzie Ewelina Flinta. Znamy – oczywiście nieoficjalnie – kolejnych celebrytów.

Zobacz także:  Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu? Wszystko już wiadomo

Twoja twarz brzmi znajomo: gwiazdy TVP w show Polsatu

Jak podaje portal „Wirtualnemedia.pl”, w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” ma wziąć udział Kuba Szmajkowski. To na razie nieoficjalne informacje, ale fani piosenkarza już zacierają ręce. Kuba był finalistą pierwszej edycji „The Voice Kids”, a w późniejszych latach należał do formacji „4Dreamers”.

Kuba Szmajkowski może poszczycić się niemałym talentem i może być czarnym koniem tej edycji. Ma na koncie dwa single, a także dwukrotny udział w preselekcjach do Eurowizji. 21-latek powtórzy sukces Oskara Cymsa?

Redakcja poleca

Do grona uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo” ma dołączyć kolejna gwiazda TVP. Chodzi o aktorkę Polę Gonciarz. 25-latka też ma coś, co może zapewnić jej przewagę nad innymi – ukończyła szkołę baletową w Warszawie oraz otrzymała Nagrodę Publiczności na Tanecznej Eurowizji. Jej umiejętności to śpiew, taniec klasyczny, ludowy, step, szermierka czy akrobatyka sportowa.

Pola Gonciarz jest znana widzom TVP, ponieważ w „Na dobre i na złe” od kilku lat wciela się w rolę Blanki Consalidy. Zagrała też w takich produkcjach jak „Komisarz Alex”, „Komisarz Mama” czy „Wesele 2”.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS