Obserwuj w Google News

„Twoja twarz brzmi znajomo 19”. Znamy pierwszą uczestniczkę show Polsatu

2 min. czytania
04.07.2023 10:27
Zareaguj Reakcja

Polsat nie zwalnia tempa. Stacja przygotowuje się do kolejnej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Poznaliśmy już pierwszą uczestniczkę 19. sezonu muzycznego programu. Nie pierwszy raz pojawi się na scenie Polsatu.

twoja-twarz-brzmi-znajomo-19-znamy-pierwszą-uczestniczkę-show-polsatu
fot. Twoja twarz brzmi znajomo/Facebook

Widzowie nie mogą się doczekać kolejnego sezonu show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. W 18. edycji muzycznego programu zaszło sporo zmian. Odświeżono studio i czołówkę, a z pracą na planie pożegnało się kilka gwiazd. Z jury odeszli Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a prowadzącym przestał być Piotr Gąsowski. Fani „TTBZ” chyba pogodzili się ze zmianami wprowadzonymi przed Edwarda Miszczaka i z otwartymi ramionami powitali nowe twarze w programie. Do jury dołączył Paweł Domagała, a Macieja Dowbora na scenie wsparł Maciej Rock. To jednak nie koniec emocji. Po wakacyjnej przerwie program powróci na antenę z zupełnie nowymi uczestnikami. Kto powalczy o zwycięstwo w show Polsatu?

Znamy pierwszą uczestniczkę „Twoja twarz brzmi znajomo 19”

W poprzednim sezonie najwięcej emocji wzbudzały występy Krzysztofa Ibisza, który między innymi wcielił się w Macieja Maleńczuka i zrobił niezłe show jako Verka Serduchka. Później wszyscy mówili o udziale w „TTBZ” Natalii Janoszek, która została posądzona o zmyślenie kariery w Bollywood. Czy ogłoszenie kolejnej gwiazdy muzycznego programu otworzy nowy rozdział w historii show Polsatu?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl uczestniczką 19. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” została Ewelina Flinta. Publiczność doskonale zna piosenkarkę i jej hit „Żałuję”. W przeszłości wokalistka odniosła spory sukces w emitowanym na Polsacie talent-show. W „ Idolu” zajęła drugie miejsce, przegrywając jedynie z Alicją Janosz.

Redakcja poleca

Ewelina Flinta wydała dwa albumy studyjne. W 2003 roku ukazało się „Przeznaczenie”, a dwa lata później „Nie znasz mnie”. Udział w programie z pewnością przypomni słuchaczom o dokonaniach gwiazdy. Oprócz piosenkarki w „TTBZ” wystąpi jeszcze siedmiu uczestników, w tym jedna osoba niemedialna, wybrana w castingu.

Oglądaj

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS