Obserwuj w Google News

Znamy kolejną gwiazdę 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

2 min. czytania
07.07.2023 12:45
Zareaguj Reakcja

Już jesienią ruszy kolejna edycja jednego z najbardziej lubianych programów Polsatu – „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Właśnie poznaliśmy kolejnego uczestnika. Został nim piosenkarz Nick Sinckler. Kim jest i skąd go znamy?

Nowy uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji Polsat. Niezmiennie już od kilku lat show cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, którzy z zapartym tchem śledzą poczynania kolejnych uczestników. Już jesienią rusza 19 edycja programu.  Teraz trwa ogłaszanie kolejnych gwiazd. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w gronie uczestników znajdą się piosenkarka Ewelina Flinta, wokalista Kuba Szmajkowski oraz aktorka Pola Gonciarz. Teraz przedstawiono kolejną gwiazdę programu – jest nią Nick Sinckler.

Nick Sinckler w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kim jest nowy uczestnik show?

Jak poinformował serwis Wirtualne Media, piosenkarz Nick Sinckler jest trzecim uczestnikiem 19. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, która już jesienią pojawi się w Polsacie. Artysta dotąd nie został jeszcze przedstawiony w mediach społecznościowych programu, ani nie zdradził rąbka tajemnicy na swoim Instagramie.

Redakcja poleca

Nick Sinckler zaczynał w chórkach u Kayah, ale w swojej karierze współpracował z wieloma polskimi artystami, takimi jak Natalia Kukulska, T-Love, Blue Cafe, Wet Fingers czy Gromee. Okazuje się, że ma już doświadczenie w programach telewizyjnych, bo w 2008 roku wystąpił w talent-show „Fabryka gwiazd”. Oprócz tego był jednym ze stu jurorów programu „All Together Now”.

19. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie już jesienią. W poprzednim sezonie fani doświadczyli wielu niespodzianek. Z fotelami jurorów pożegnali się Michał Wiśniewski oraz Katarzyna Skrzynecka. Z roli prowadzącego zrezygnował Piotr Gąsowski, którego zastąpił Maciej Rock. Ciekawe czy nowa edycja dostarczy kolejnych niespodzianek. Miejmy nadzieję, że samych pozytywnych.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS