Obserwuj w Google News

Twoja twarz brzmi znajomo 19: znamy kolejną uczestniczkę show Polsatu. To znana aktorka

2 min. czytania
05.07.2023 19:21

Znamy już drugą gwiazdę 19. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W muzycznym show Polsatu wystąpi aktorka znana między innymi z "Na dobre i na złe". Kim jest Pola Gonciarz?

Kolejna gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo 19" ogłoszona
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

" Twoja twarz brzmi znajomo" to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych i niekwestionowany hit Polsatu. Stacja po prawdziwej rewolucji w obsadzie programu rozpoczęła ogłaszanie gwiazd 19. edycji muzycznego show. Jako pierwszą gwiazdę zaprezentowano Ewelinę Flintę, której wokalne umiejętności z pewnością pomogą we wcielaniu się w gwiazdy muzyki. Teraz poznaliśmy nazwisko drugiej uczestniczki, która ma duże szanse na podbicie serc widzów i jurorów "Twoja twarz brzmi znajomo".

Twoja twarz brzmi znajomo 19: znamy drugą uczestniczkę show Polsatu

Na profilu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie pojawił się post, na który niecierpliwie czekali fani muzycznego show. Polsat poinformował, że z Eweliną Flintą w programie zmierzy się znana między innymi z serialu "Na dobre i na złe" Pola Gonciarz.

- Ta dziewczyna gra, śpiewa i tańczy. Studentka, a wkrótce absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na specjalności wokalno-aktorskiej. Aktorka teatru 6. Piętro. Znacie ją również z roli Blanki Consalidy w serialu "Na dobre i na złe", a także takich produkcji jak "Wesele 2" czy "Komisarz Mama". Przed wami Pola Gonciarz! - czytamy.

Fani "Twoja twarz brzmi znajomo" nie kryją zadowolenia z faktu, że Pola pojawi się w 19. edycji programu.

- Wspaniale! Od lat czekałem na jej udział. W ciemno stawiam, że Pola nas w tym programie zachwyci nie raz, piękny głos - napisał jeden z fanów.

Gonciarz z pewnością ma warunki do tego, żeby zachwycić na scenie.

Kim jest Pola Gonciarz? Aktorka kolejną gwiazdą "Twoja twarz brzmi znajomo 19"

Pola Gonciarz urodziła się w 1998 roku w Warszawie. Po raz pierwszy w "Na dobre i na złe" pojawiła się w wieku zaledwie trzech lat. Przez lata występowała w spektaklach baletowych, by w 2014 roku powrócić do telewizji. W 2020 roku mogliśmy oglądać ją jako Jolantę w "Asymetrii" oraz jako Olkę w "Gwiazdeczce". Rok później pojawiła się w drugiej części głośnego "Wesela" Wojciecha Smarzowskiego, a w 2022 roku zagrała Albertynę w dramacie "Marta Grall" w reżyserii Macieja Stuhra.

Czas pokaże, czy na listę zawodowych osiągnięć Pola będzie mogła wpisać sukces na scenie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Redakcja poleca