Obserwuj w Google News

Magdalena Kumorek ogoliła głowę. „Odświeżające doświadczenie” [FOTO]

2 min. czytania
27.07.2023 09:22
Zareaguj Reakcja

Magdalena Kumorek zaskoczyła fanów. Aktorka zdecydowała się na radykalny krok. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozowała z ogoloną głową. Dlaczego pozbyła się swoich pięknych włosów?

magdalena-kumorek-ogoliła-głowę-odświeżające-doświadczenie-foto
fot. Artur Zawadzki/East News

Magdalena Kumorek to znana aktorka, która zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli w „Samym życiu” Polsatu. Później powróciła na szczyt, gdy zaczęła wcielać się w główną postać w „ Przepisie na życie”. Ostatnio za sprawą Edwarda Miszczaka powróciła do słonecznej stacji. Wkrótce widzowie będą oglądać jej występy w show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Gwiazda już promuje swój udział w muzycznym programie. Trzeba przyznać, że wie doskonale, jak zwrócić na siebie uwagę. Na jej Instagramie pojawiło się szokujące zdjęcie z przeszłości. Kumorek ogoliła głowę i pokazała efekty niesamowitej metamorfozy. Dlaczego zdecydowała się na tak radykalny krok?

Magdalena Kumorek z ogoloną głową. Szokująca metamorfoza aktorki

Aktorzy i aktorki pracują swoim ciałem i czasami decydują się bardzo zmienić do konkretnej roli. W grę wchodzi odchudzanie, przybieranie na wadze i praca na siłowni. Niekiedy wystarczy jednak zwykła zmiana uczesania. Magdalena Kumorek nie ogoliła się jednak na łyso ze względu na kolejne wyzwanie aktorskie.

Fani show „Twoja twarz brzmi znajomo” mogli więc pomyśleć, że gwiazda ścięła włosy, by ułatwić charakteryzatorom programu kolejne metamorfozy. Okazuje się jednak, że decyzję o ogoleniu głowy aktorka podjęła już jakiś czas temu, a teraz tylko przypomniała o tym na Instagramie.

- Włosy, brwi, znamiona… te wszystkie elementy, które każdego z nas zdobią niepowtarzalnie pięknie. Wiele lat temu ogoliłam głowę. Nie, nie do filmu. Dla siebie. Chciałam się zobaczyć bez tych atutów. To było mocne, odświeżające doświadczenie, więc polecam. Prawda o sobie - napisała Kumorek.

Redakcja poleca

Obecnie gwiazda ponownie zachwyca piękną fryzurą. Aktorka niedawno została przyłapana na imprezie uczestników nadchodzącej edycji „TTBZ”. Pełen skład muzycznego programu budzi dużo emocji. Edward Miszczak zrobił wszystko, by ponownie przyciągnąć przed ekrany zacne grono widzów.