Obserwuj w Google News

Conan Kaźmierski pokazuje najdroższe prezenty od mamy. Za matury dostał fortunę

2 min. czytania
06.11.2023 17:47
Zareaguj Reakcja

Conan Kaźmierski, syn Dagmary z „Królowych życia” wystąpił w programie „Bogate dzieciaki bez kasy”. Pokazał, jakie prezenty dostał od mamy. Czy Dagmara go nadmiernie rozpieściła?

Conan Kaźmierski pokazuje najdroższe prezenty od mamy. Za matury dostał fortunę
fot. screen/Instagram @conanbestia

Dagmara Kaźmierska zmagała się z krytyką po tym, jak ujawniła, że spędziła parę lat w więzieniu. Bohaterka programu TTV „Królowe życia” pokazuje się obecnie jedynie w mediach społecznościowych. Jej syn, Conan, skupił się na studiowaniu medycyny. Wcześniej było wiadomo, że jedzie na nagrania pewnego programu. Niedawno można było go zobaczyć w show Polsatu „Bogate dzieciaki bez kasy”, gdzie pokazał prezenty od mamy. Najdroższy podarunek był wart nawet 130 tysięcy złotych.

Conan z „Królowych życia” pokazał prezenty od mamy

W najnowszym odcinku programu „Bogate dzieciaki bez kasy”, który można zobaczyć na antenie Polsatu Cafe, wystąpił Conan Kaźmierski. Syn Dagmary z „Królowych życia” opowiedział o prezentach, które dostał od niej. Pytanie brzmiało: „Najdroższa rzecz, jaką posiadasz, to…?”.

Redakcja poleca

– Jedną z najdroższych rzeczy, jaką dostałem, jest autko za dobre wyniki z matur. Cena wahała się w granicach około 130 tysięcy złotych – mówił Conan.

Samochód robi wrażenie, jednak to nie jest jedyna rzecz, jaką otrzymał od mamy: – Poza tym dostałem łańcuszek z Cartiera. On nie jest jakiś taki ciężki – ponad 40 gramów złota.

Conan ma również całkiem pokaźną kolekcję biżuterii: – Mam też sygnet z jednym małym brylantem i onyksem.

Czy Conan Kaźmierski uważa, że był rozpieszczany? Szczera odpowiedź

– Jakieś tam saszetki moje, torba na trening – pokazywał Conan Kaźmierski. Widoczne były akcesoria z Louis Vuitton i Versace. Syn Dagmary Kaźmierskiej miał dużo ubrań w swojej szafie. Widać było m.in. garnitury, bluzy i koszulki. Conan miał trochę problemów z przytoczeniem konkretnych marek, jakie posiada, ale po chwili był w stanie je wymienić.

– A z ciuchów to, kurde, nie wiem… Dużo mam. Jakieś Versace, nawet adidasy, jakieś Gucci, bluzy z Balmain… - wymieniał po kolei syn Dagmary z „Królowych życia”.

Conan został również spytany o to, czy uważa, że jest rozpieszczany przez mamę. – Nie mi to oceniać – odpowiedział szczerze. Wartość ubrań, jakie posiada, robi wrażenie – łącznie można ją wyceniać nawet na kilkaset tysięcy złotych.

Nie przegap
Allan Krupa z plecakiem za 14 tysięcy. Syn Edyty Górniak wydaje fortunę na ubrania
7 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive