Obserwuj w Google News

Dzieci zaskoczyły księcia Williama. Natychmiast zareagował. „Nie jestem taki...”

2 min. czytania
06.11.2023 17:05

Książę William nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Następca brytyjskiego tronu spotkał się z najmłodszymi poddanymi. Jedno z pytań dzieci wywołało jego natychmiastową reakcję.

Dzieci zaskoczyły księcia Williama. Natychmiast zareagował. „Nie jestem taki...”
fot. Jane Barlow/Associated Press/East News, Chris Jackson/Press Association/East News

Po śmierci królowej Elżbiety II członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej obawiali się nadejścia kryzysu monarchii. Nie wszyscy obywatele Wielkiej Brytanii byli zadowoleni z faktu, że Karol III obejmie tron. Są tacy, którzy woleliby, by ten od razu przekazał władzę swojemu synowi. Książę William i księżna Kate cieszą się ogromną sympatią poddanych. I nie ma w tym nic dziwnego! W końcu od lat sumiennie wykonują obowiązki oficjalnych członków rodziny królewskiej. Tworzą też perfekcyjną rodzinę, ciesząc się zdrowiem swoich dzieci - George’a, Charlotte i Louisa. Tym razem jednak nie one zaskoczyły księcia Williama. Przyszły monarcha wdał się w pogawędkę z najmłodszymi poddanymi i doznał szoku.

Książę William nie mógł w to uwierzyć. Dzieci surowo go oceniły

Książę William i księżna Kate wybrali się ostatnio do Szkocji, gdzie spotkali się z uczniami szkoły podstawowej w Burghead. Podczas charytatywnej imprezy sportowej dzieci miały okazję porozmawiać z książęcą parą. Wiele z nich nie mogło ukryć podekscytowania. William i Kate zostali zasypani pytaniami.

The Mirror donosi, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej opowiadali o życiu w pałacu i swoich obowiązkach. Uczniowie zapytali też, czy książę zabrał ze sobą żołnierzy Gwardii Królewskiej. W pewnym momencie William przekonał się, że dzieci nie przejmują się konwenansami, a czasami mówią, co ślina im na język przyniesie.

Redakcja poleca

Okazało się, że młodych poddanych interesuje szczególnie wiek następcy tronu. Początkowo William nie chciał udzielić im jednoznacznej odpowiedzi. - Jak sądzisz, ile mam lat? - poprosił dzieci, by oceniły go po wyglądzie. Wtedy uczniowie zasugerowali, że może już być 57-latkiem. Książę chyba nie spodziewał się takiej odpowiedzi. - Nie jestem taki stary! - roześmiał się.

To nie pierwszy raz, gdy najmłodsi poddani zaskoczyli członków brytyjskiej rodziny królewskiej. W przeszłości księżna Kate musiała odrzucić prośbę dziecka. Gdyby mu uległa złamałaby surowy protokół, który nierzadko zaskakuje szczegółowością.

Źródło: Radio ZET/The Mirror/Pudelek

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak