Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Krzysztof Pachucki przed śmiercią uciekł z domu? "Żona zgłosiła jego zaginięcie"

Maciej Friedrich
3 min. czytania
09.06.2022 09:53
Zareaguj Reakcja

Na jaw wychodzą nowe informacje dotyczące śmierci Krzysztofa Pachuckiego znanego z "Rolnik szuka żony". Przed popełnieniem samobójstwa mężczyzna miał zniknąć z domu, a Bogusia zgłosić zaginięcie męża. 

Krzysztof Pachucki
fot. screen: YouTube / Rolnik szuka żony

Krzysztof Pachucki nie żyje. Jeden z najbardziej lubianych bohaterów 8. edycji programu " Rolnik szuka żony" zmarł 2 czerwca 2022 roku, dwa dni później odbył się jego pogrzeb. 56-latek pozostawił pogrążoną w żałobie żonę Bogusię, którą poznał i pokochał na planie randkowego show TVP. To właśnie ona miała znaleźć ciało mężczyzny, pojawiła się bowiem informacja, że Krzysztof popełnił samobójstwo. Jeden z sąsiadów miał odciąć sznur, na którym się powiesił. "Super Express" poinformował, że Pachucki zmagał się z depresją.

- To był wspaniały człowiek, ale nie miał łatwego życia i nie radził sobie ze stratą. Najpierw zostawiła go żona, potem dzieci wyszły z domu i założyły swoje rodziny, co jest normalne, ale on czuł się przeraźliwie samotny. To dlatego poszedł do Rolnika, by znaleźć kobietę, która będzie dzieliła z nim codzienność - cytował dziennik słowa znajomego rolnika.

Sam Krzysztof nie ukrywał, że Bogusia towarzyszyła mu w trudnych momentach.

- Miałem trudne dni, nie było chęci do zabawy, do wspólnych spacerów. Wspieramy się wspólnie, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Nie ma ludzi idealnych. Były starcia między nami - mówił. Ja bym tego nie zdzierżył, co Bogusia zdzierżyła do tej pory. To było dla niej ciężkie. Dzięki bogu, że wytrwała ze mną. Myślę, że dalej też będzie fajnie. To są wielkie zmiany w moim życiu, ale pozytywne. Warto dla Bogusi dużo zmienić w swoim życiu - opowiadał.

Z kolei "Fakt" poinformował, że rolnik przed popełnieniem samobójstwa miał uciec z domu.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony: Krzysztof Pachucki przed śmiercią uciekł z domu. Rolnik miał popełnić samobójstwo

Według ustaleń "Faktu" Krzysztof przed popełnieniem samobójstwa miał uciec z domu, a Bogusia powiadomić policję o zaginięciu męża. Nie udało się go odnaleźć, do domu miał wrócić sam. 

- W poniedziałek żona zgłosiła jego zaginięcie, uciekł z domu i szukali go po okolicy cały dzień, straż pożarna, policja z psem i straż graniczna, bez rezultatu. Pies nie pomógł, bo cały dzień deszcz padał, sam się odnalazł, wrócił do domu przed północą - cytuje słowa sąsiada Pachuckiego dziennik.

Bogusia nadal ma być w szoku po śmierci męża. Na szczęście może liczyć na syna Krzysztofa z poprzedniego małżeństwa.

- Bogusia jest zrozpaczona śmiercią Krzysztofa. Wciąż przebywa w jego gospodarstwie, rzadko wychodzi z domu. Towarzyszy jej syn Krzysztofa, który specjalnie przyjechał z Poznania, gdzie mieszka na co dzień - pisał "Super Express".

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  •     Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  •     Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  •     Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  •     ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  •     Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  •     Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)