Obserwuj w Google News

Manowska żegna zmarłego uczestnika "Rolnik szuka żony". Zamieściła poruszający wiersz

2 min. czytania
06.06.2022 16:33
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska we wzruszających słowach pożegnała Krzysztofa, zmarłego uczestnika ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Prowadząca reality show zamieściła poruszający wiersz.

Manowska żegna Krzysztofa
fot. Instagram/Rolnik szuka żony/Marta Manowska/screen

Marta Manowska wielokrotnie dała poznać, że z wieloma uczestnikami programu "Rolnik szuka żony", który prowadzi od samego początku, jest bardzo zżyta. W swoich social mediach nie jeden raz zamieszczała zdjęcia ze ślubów i wesel par, które poznały się właśnie w miłosnym reality show dla rolników. Niestety, tym razem Manowska zamiast radości przeżywała smutek, związany z niespodziewaną śmiercią Krzysztofa - bohatera ósmej edycji programu.

Zobacz także:  Jacek Kurski straci fotel prezesa TVP? Nieoficjalnie: mają chcieć tego Duda i Morawiecki

Manowska żegna zmarłego uczestnika programu "Rolnik szuka żony". Zamieściła poruszający wiersz

Zaledwie kilka godzin temu w mediach społecznościowych programu "Rolnik szuka żony" pojawiły się słowa pożegnania, w których produkcja reality show wyraża ubolewanie z powodu śmierci Krzysztofa. Okazuje się, że także u Marty Manowskiej już kilkanaście godzin temu pojawił się wzruszający wiersz, który oryginalnie zamieszczono przy wejściu na cmentarz w Jaworcu w Bieszczadach, a który znalazł się w cytowanej przez Manowską książce:

Bezimienne duchy krążą cichutko nad zapadniętymi bez krzyża grobami, czekając wędrowca,

krótkiej modlitwy, by znów się ułożyć na wieczny spoczynek tak zasłużony a tak sponiewierany.

Redakcja poleca

Na Instagramie Marty Manowskiej wiersz ten można było zobaczyć bardzo krótko. Potem InstaStory zostało usunięte. Można jednak przypuszczać, że jest to właśnie pożegnanie zmarłego Krzysztofa.

Przypomnijmy, że Krzysztof był jednym z bohaterów ósmej edycji "Rolnika". O jego względy rywalizowały trzy kobiety, jednak z jedną z nich, Bogusią, mężczyzna szybko nawiązał kontrakt. Tych dwoje nie chciało też długo odkładać ślubnych planów i już w listopadzie, na krótko po zakończeniu programu, powiedzieli sobie "tak".

Jak ustalił "Super Express", mężczyzna miał mieć depresję. Trudności pojawiły się, kiedy odeszła od niego żona, a potem dorastające dzieci wyprowadziły się "na swoje". Udział w "Rolniku" miał być dla niego szansą na nowe życie i odnalezienie miłości. Niestety, nie długo cieszył się nowym małżeństwem.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)