Zamknij

Rolnik szuka żony: Bogusia odziedziczy majątek po Krzysztofie?

Anna Skalik
08.06.2022 10:46

Samobójcza śmierć Krzysztofa Pachuckiego, bohatera programu "Rolnik szuka żony", była olbrzymim wstrząsem zarówno dla jego rodziny, widzów, jak i Bogusi, która kilka miesięcy temu została jego żoną. Czy kobieta odziedziczy majątek po zmarłym rolniku?

Rolnik szuka żony
fot. YouTube/Rolnik szuka żony/screen

Krzysztof Pachucki był bohaterem ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym poznał Bogusię i udało im się stworzyć związek. Nie zwlekali także z rozpoczęciem wspólnego życia jako małżonkowie. Wieści o śmierci rolnika były szokiem dla wszystkich widzów miłosnego reality-show, a przede wszystkim dla najbliższych zmarłego.

Wielu fanów programu zastanawia się, co dzieje się z Bogusią. Kobieta nie dość, że we wcześniejszym małżeństwie nie zaznała szczęścia, to teraz, zaledwie po kilku miesiącach małżeństwa, została wdową. Co więcej, jak informuje "Super Express", to właśnie ona znalazła ciało męża, który odebrał sobie życie w oborze. Bogusia jest w złej kondycji psychicznej, co spowodowane jest traumą, jakiej doświadczyła.

Zobacz także: Smutne wieści od Magdy Stępień. Sytuacja się skomplikowała. "Operacja na tę chwilę jest niemożliwa"

"Rolnik szuka żony": Bogusia odziedziczy majątek po Krzysztofie?

Krzysztof Pachucki zmarł 2 czerwca, a pochowany został dwa dni później. Dziennikarze "Super Expressu" udali się na cmentarz, by zobaczyć, jak wygląda jego grób. Okazuje się, że miejsce pochówku tonie w kwiatach. Jednak choć jeszcze kwiaty nie zdążyły opaść, w mediach już pojawiają się pierwsze doniesienia na temat podziału majątku Krzysztofa Pachuckiego.

Jak wiadomo, Pachucki prowadził gospodarstwo na Mazurach, w którym zajmował się hodowlą bydła mięsnego agroturystyką. Był rozwodnikiem a z pierwszą żoną doczekał się trójki dzieci. Nie wiadomo dokładnie, jakie były relacje między dziećmi Krzysztofa a jego nową żoną, jednak po przeprowadzce do Pachuckiego kobieta liczyć mogła na wsparcie sąsiadów.

Bogusia jest w tym domu, nie jest jej łatwo, ale ma wsparcie bliskich i sąsiadów. Uważana jest za "złotą" kobietę, która wiele wytrzymała i była największą radością Krzysztofa i lekarstwem na jego smutki - informuje "Super Express".

Jak się okazuje, już pojawiają się plany, dotyczące podziału majątku, jednak rozmowy mają się odbyć dopiero za jakiś czas, kiedy ból i smutek nieco opadną. Wiadomo jednak, że formalnie Bogusia ma prawo do majątku po zmarłym. Czy zdecyduje się z tego zrezygnować na rzecz dzieci Krzysztofa? To się z pewnością okaże niebawem.

Formalności związane ze spadkiem rodzina zostawia na później, na spokojną rozmowę - cytuje swoje źródło tabloid.

loader

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)