Zamknij

Bogusia walczyła o Krzysztofa. Nowe doniesienia o śmieci bohatera programu "Rolnik szuka żony"

06.06.2022 18:45

Bogusia i Krzysztof poznali się w programie "Rolnik szuka żony" i w rekordowym tempie stanęli na ślubnym kobiercu. Niestety wspólne życie przerwała tragiczna śmierci rolnika. Pojawiły się nowe informacje na ten temat. Jak się okazuje Bogusława już wcześniej przyznała, że Krzysztof miewa bardzo trudne momenty.

Rolnik szuka żony
fot. Instagram/rolnik szuka żony/screen

Krzysztof i Bogusia byli jedną z par, jakie poznały się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Rolnik z Mazur miał trzy kandydatki, ale to właśnie Bogusia najbardziej przypadła mu do gustu. Okazało się, że sympatia jest obopólna i szybko, zaledwie po pięciu dniach znajomości, doszło do zaręczyn. Równie szybko, na krótko po zakończeniu programu, zakochani pobrali się. Niestety właśnie potwierdziły się tragiczne doniesienia o tym, że Krzysztof nie żyje. Jak ustalił "Super Express" mężczyzna miał depresję. Odejście żony oraz wyprowadzka trójki dorosłych już dzieci sprawiły, że stracił sens życia w udział w "Rolniku" miał być szansą na to, by poznać kogoś i wraz z nim znosić cienie i blaski codzienności.

Zobacz także: Manowska żegna zmarłego uczestnika "Rolnik szuka żony". Zamieściła poruszający wiersz

Bogusia walczyła o Krzysztofa. Nowe doniesienia o śmieci bohatera programu "Rolnik szuka żony"

Jak przypomina Jastrząb Post, jeszcze w trakcie trwania "Rolnika" Bogusia zwracała uwagę na to, że bywają między nimi bardzo trudne chwile. Przyznała nawet, że boi się tego, co będzie dalej. W swojej wypowiedzi zrzucała to jednak na karb wieku i przyzwyczajeń, które trudno jest zmienić.

Jesteśmy w takim wieku, że mamy swoje nawyki, upodobania, do czegoś jesteśmy przyzwyczajeni. Są miłe chwile, ale są też i doły… straszliwe doły. Ogromne nerwy, stres, przeżycia. Boimy się tego, co będzie dalej - mówiła. Mimo wszystko była przekonana, że nie żałuje niczego.

Także sam Krzysztof dobrze zdawał sobie sprawę, że bywają między nimi bardzo trudne dni.

Miałem trudne dni, nie było chęci do zabawy, do wspólnych spacerów. Wspieramy się wspólnie, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Nie ma ludzi idealnych. Były starcia między nami - mówił. Ja bym tego nie zdzierżył, co Bogusia zdzierżyła do tej pory. To było dla niej ciężkie. Dzięki bogu, że wytrwała ze mną. Myślę, że dalej też będzie fajnie. To są wielkie zmiany w moim życiu, ale pozytywne. Warto dla Bogusi dużo zmienić w swoim życiu - twierdził.

Jastrząb Post podzielił się wypowiedzią osoby z otoczenia Krzysztofa i Bogusławy, która wyznała, że nowa żona bardzo troszczyła się o Krzysztofa. Niestety rzeczywistość okazała się jeszcze trudniejsza:

Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych - Jastrząb Post cytuje swojego informatora.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)